Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Aukcione bendrovės „Šilutės polderiai“ akcijas įsigijęs pirkėjas planuoja milijoninę investiciją

Publikuota: 2024 birželio 21 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

Po sutarties pasirašymo. (Turto banko nuotr.)Po sutarties pasirašymo. (Turto banko nuotr.)

Birželio 21 d. pasirašyta bendrovės „Šilutės polderiai“ valstybei nuosavybės teise priklausančių akcijų (81,02 proc. paketas) pirkimo–pardavimo sutartis. Turto banko viešajame aukcione šias akcijas už beveik 700 tūkst. eurų įsigijo bendrovė „Polder invest“, praneša Turto bankas.

Bendrovės „Polder invest“ vadovas Rimantas Juknevičius patikino, kad vienas svarbiausių uždavinių – užtikrinti veiklos tęstinumą ir pritaikyti inovatyvius sprendimus.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

„Matome tokių paslaugų aktualumą šiame regione, todėl dar labiau stiprinsime pozicijas. Planuojame ne tik plėtrą, bet ir papildomas investicijas į inovatyvius sprendimus. Veiklos procesų automatizavimas ir skaitmeninimas bus prioritetinė kryptis. Šiuolaikiškos technologijos ne tik padės optimizuoti veiklą, bet ir taupys laiką. Tam planuojame skirti mažiausiai 1 mln. eurų“, – pažymi R. Juknevičius.

Bendrovės „Šilutės polderiai“ veiklos kryptis – polderių sistemų aptarnavimas, kelių, pėsčiųjų takų, siurblinių, sausinamojo tinklo ir kitų hidrotechninių įrenginių priežiūra, remontas bei rekonstrukcija, kiti statybos rangos darbai. Bendrovė yra įsikūrusi Aukštumalės g. 5, Šilutėje.

Aukcionas, kuriame parduotos „Šilutės polderiai“ akcijos įvyko balandžio pabaigoje. Gautos lėšos iš privatizuotos įmonės akcijų pardavimo aukcione bus pervestos į valstybės biudžetą.

turtas.lt inf.

1 skaitytojų komentaras
na, 2024 birželio 23d., 19:0278.58.51.102

1 mln. investicijų, kada buvusioje įmonėje viskas išvogta…., visa technika pasenusi, polderių sistemos apleistos – juokingai maža suma.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą