Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Paremti „Radarom!” akciją galima ir perkant ukrainietišką atributiką pašto skyriuose

Publikuota: 2024 sausio 30 Kategorija: Pranešimai

Lietuvos pašto nuotr.Lietuvos pašto nuotr.

Lietuvos paštas prisijungė prie antrus metus iš eilės rengiamos paramos akcijos Ukrainos kariams „Radarom!“. Į šios akcijos sąskaitą bus pervedamos paramos lėšos, gautos parduodant įvairias Ukrainos simbolika pažymėtas prekes – vėliavas, skareles, o taip pat ir „Radarom!” simbolį, įsegamą saulėgrąžos ženkliuką.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Lietuvos pašto klientų vardu Ukrainą remiančiai organizacijai „Blue/Yellow“ nuo Rusijos invazijos į Ukrainą pradžios 2022 m. iš viso jau pervesta virš 51 tūkst. eurų.

„Norime padėkoti visiems Lietuvos pašto skyrių klientams, tokiu būdu prisidedantiems prie paramos prieš agresorių kovojančiai Ukrainai ir jos žmonėms. Lietuvos paštas yra solidarus su Ukraina nuo pat plataus masto karo pradžios. Per tą laiką išleidome du Ukrainai palaikyti skirtus pašto ženklus – „Sumestinis Bayraktaras“ ir „Ap(si)kabinti Ukrainą“, taip pat sustabdėme į Rusiją ir Baltarusiją bei iš jų atliekamas pinigines perlaidas, komercinių siuntų siuntimą“, – sako Lietuvos pašto Komunikacijos ir rinkodaros departamento vadovė Neringa Žukauskaitė.

Šiuo metu įsigyti abu minėtuosius Ukrainai dedikuotus pašto ženklus vis dar galima įsigyti didžiųjų miestų pašto skyriuose ir Lietuvos pašto filatelijos prekių elektroninėje parduotuvėje. Perkant minėtus pašto ženklus, pusė sumos pirkėjai skiria organizacijai „Mėlyna ir geltona“.

Lietuvos pašto inf.

radarom.lrt.lt

Rašyti komentarą