Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Vėdinimo sistemos įrengimo procesas: ką reikia žinoti?

Publikuota: 2023 gruodžio 22 Kategorija: Paslaugos, Reklama

Vėdinimo sistemos įrengimo procesas: ką reikia žinoti?Vėdinimo sistemos įrengimo procesas: ką reikia žinoti?

Prieš pradedant montavimo procesą, būtina įvertinti vėdinimo sistemos poreikį. Tam reikia įvertinti atitinkamą erdvę ir nustatyti, ar reikalinga vėdinimo sistema, kad būtų užtikrinta tinkama oro kokybė ir cirkuliacija. Veiksniai, galintys turėti įtakos vėdinimo sistemos poreikiui, yra erdvės dydis, gyventojų skaičius ir teršalų ar alergenų buvimas. Nustačius vėdinimo sistemos poreikį, svarbu pasirinkti tinkamą sistemos tipą, atitinkantį specifinius erdvės poreikius.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Renkantis tinkamą vėdinimo sistemos tipą reikia atsižvelgti į įvairius veiksnius, įskaitant erdvės dydį ir išdėstymą, pageidaujamą oro cirkuliacijos lygį ir projektui skirtą biudžetą. Yra keletas skirtingų tipų vėdinimo sistemų, įskaitant šias:
- ištraukiamosios ventiliacijos sistemos;
- tiekiamos vėdinimo sistemos;
- subalansuotos vėdinimo sistemos.

Kiekviena iš šių sistemų turi savo unikalių privalumų ir trūkumų, todėl prieš priimant sprendimą svarbu atidžiai įvertinti kiekvieną variantą. Pasirinkus sistemos tipą, būtina išmatuoti įrengimui skirtą erdvę. Tam reikia tiksliai išmatuoti erdvę, siekiant užtikrinti, kad vėdinimo sistema būtų tinkamo dydžio ir sumontuota taip, kad būtų užtikrinta optimali oro cirkuliacija.

Matuojant įrengimo erdvę, svarbu atsižvelgti į įvairius veiksnius, įskaitant sistemos vietą, ortakių dydį ir formą bei ventiliatorių, kurių reikės, tipą. Be to, būtina įvertinti pastato ar sistemos įrengimo procesą ir konstrukcinius aspektus. Tai gali apimti esamos infrastruktūros, pvz., elektros ir vandentiekio sistemų, įvertinimą ir bet kokių būtinų vėdinimo sistemos pakeitimų atlikimą. Kruopščiai pasiruošus montavimo procesui, įskaitant vėdinimo sistemos poreikio įvertinimą, tinkamo sistemos tipo parinkimą ir įrengimui skirtos erdvės išmatavimą, galima užtikrinti sėkmingą ir efektyvų įrengimą, atitinkantį unikalius erdvės poreikius.

Vėdinimo sistemos įrengimo žingsniai

Pirmas žingsnis įrengiant vėdinimo sistemą – sienose arba lubose išpjauti skyles. Čia bus įrengti ortakiai ir ventiliacijos angos, kad oras galėtų praeiti. Svarbu užtikrinti, kad šių angų dydis ir išdėstymas atitiktų montuojamą sistemą ir erdvę, kurioje ji bus naudojama. Ortakių, aplinkkelio, cirkuliacinių ir uždarymo sklendžių, oro įleidimo ir išleidimo angų skersmuo turi būti nustatomas pagal reikiamą sistemos pralaidumą.

Iškirpus skylutes, kitas žingsnis – įrengti ortakius ir vėdinimo angas. Tai apima įvairių vėdinimo sistemos komponentų, įskaitant ortakius, alkūnes, jungtis ir vėdinimo angas, sujungimą. Svarbu užtikrinti, kad šie komponentai būtų tinkamai užsandarinti, kad būtų išvengta oro nuotėkio, kuris gali sumažinti sistemos efektyvumą. Ortakių montavimas gali skirtis priklausomai nuo montuojamos sistemos tipo, tačiau svarbu laikytis gamintojo nurodymų ir visų susijusių statybos taisyklių. Jas galite rasti gamintojo internetinėje svetainėje.

.

.

Užsakymo Nr. 231220

Rašyti komentarą