Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kokias priemones naudoti, norint greitai ir kokybiškai atlikti manikiūrą?

Publikuota: 2023 gruodžio 21 Kategorija: Paslaugos, Reklama

Manikiūras, tai netik grožio, bet ir higienos procedūra. Manikiūras, tai netik grožio, bet ir higienos procedūra.

Manikiūras – tai ne tik grožio, bet ir higienos procedūra. Į šią procedūrą įeina rankų bei nagų priežiūra, nagų tvarkymas, odelių aplink nagus šalinimas, nagų lakavimas. Manikiūro atlikimas, gana ilgas ir kruopštus darbas, reikalaujantis specialių žinių bei įgūdžių. Tačiau jo kokybė didele dalimi priklauso ir nuo naudojamų įrankių ir medžiagų kokybės. Ir profesionaliam specialistui, ir žmogui, norinčiam namuose atlikti manikiūrą, neišvengiamai prireiks tam tikrų įrankių ir priemonių. Platų jų asortimentą galite rasti internetinėje parduotuvėje.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Ko prireiks manikiūrui pasidaryti?

…….• Norint grožėtis nepriekaištingais nagais, teks atlikti būtinus darbus: pašalinti ankstesnio lako sluoksnį, pašalinti aplink nagą esančias odeles, suteikti nagui norimą formą bei ilgį, nušlifuoti ir nupoliruoti nago plokštelę, nulakuoti nagus. Prieš kurį laiką visiems šiems darbams buvo naudojami skirtingi įrankiai. Namų naudotojams buvo siūlomi manikiūro įrankių komplektai. Dabar visa tai galima atlikti vienu prietaisu , elektrine dilde, kuri vadinama nagų freza. Jai naudojami keičiami skirtingi antgaliai, kurių pagalba galima atlikti visus minėtus darbus. Aparatas gali būti skirtingo galingumo, antgaliai gali būti kelių rūšių: minkštesni guminiai, abrazyviniai, kieti, kuriais galima atlikti ir pedikiūro procedūrą.
…….• Nagų lakas turėtų būti aukštos kokybės, atitikti šiuolaikinio žmogaus poreikius, atlaikyti kasdienius „išbandymus“. Elektroninė, grožiui skirtų priemonių profesionaliam naudojimui, parduotuvė siūlo plačią nagų lakų paletę ir lako valiklius.
…….• Prieš atliekant nagų procedūrą, svarbu nepamiršti ir rankų bei pėdų odos priežiūros. Tam skirtos specialios aukštos kokybės kosmetikos priemonės: pėdų ir rankų kremai, Šveitikliai, aliejai, nagų minkštikliai. Jų taip pat galime rasti interneto svetainėje.
…….• Nagų meistrams toje pačioje parduotuvėje, taip pat siūlomos ir nagų priauginimui skirtos žinomų prekių ženklų kokybiškos priemonės. Tai įvairūs gruntai ir statybiniai bei maskuojamieji nagų geliai, viršutiniai nagų gelio sluoksniai, skysčiai nagų gelio lipnumo valymui.

Procedūros sėkmė priklauso ir nuo naudojamų medžiagų bei įrankių. Taigi, net jei ir nesate profesionalas ir manikiūrą atliekate tik sau, vis tiek rinkitės kokybiškas priemones.

.

.

Užsakymo Nr. 231220

Rašyti komentarą