Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Žygis „Varom už Lietuvą“: Kuršių mariomis kamuolys skriejo pasieniečių laivais

Publikuota: 2011 liepos 29 Kategorija: Gyvenimas, Įvairenybės

VSAT nuotr.VSAT nuotr.

Nenumaldomai artėjant Europos vyrų krepšinio čempionatui, Lietuvą vis labiau apima oranžinė karštinė – po miestus ir miestelius keliauja kamuolio žygis „Varom už Lietuvą”.

Šią savaitę svarbiausias Lietuvos kamuolys pateko į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau – VSAT) pareigūnų rankas.

Trečiadienį Pagėgių rinktinės pasieniečiai kamuolį varėsi nuo Šilutės iki Rusnės ir čia jį perdavė savo kolegoms – Pakrančių apsaugos rinktinės Patrulinių laivų būrio specialistams Žydrūnui Riepšui ir Andrejui Baneliui. Pastarieji kateriu „Boomeranger“ oranžinį simbolį „nuvarė“ į Neringą.

VSAT nuotr.

VSAT nuotr.

Vandenyje VSAT pareigūnus pasitikę jaunieji Nidos buriuotojai kartu su pasieniečiais kamuolį nugabeno prieplaukoje laukusiems pakiliai nusiteikusiems šimtams krepšinio mylėtojų.

Tuomet, kai pasieniečių kateris prisišvartavo krantinėje, svarbiausias Lietuvos kamuolys iškilmingai buvo perduotas Neringos merui Antanui Vinkui.

Ketvirtadienį iš Pervalkos į Juodkrantę kamuolį gabenti vėl buvo patikėta pasieniečiams – šįkart krepšinio simbolis keliavo VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės laivu ant oro pagalvės “Christina”, o kiekvienam lietuviui brangiu oranžiniu kroviniu rūpinosi laivo vadas Vidmantas Mažeika ir Patrulinių laivų būrio specialistas Sigitui Šorys.

Dvi dienas neringiškius džiuginęs kamuolio žygis „Varom už Lietuvą“ iš Juodkrantės iškeliavo Klaipėdos link.

VSAT informacija ir nuotr.

Rašyti komentarą