Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Sveikatos atkūrimas su kineziterapeutu – naujas požiūris į gydymą

Publikuota: 2023 lapkričio 24 Kategorija: Reklama, Sveikata

Sveikatos atkūrimas su kineziterapeutu - naujas požiūris į gydymą.Sveikatos atkūrimas su kineziterapeutu - naujas požiūris į gydymą.

Kineziterapija – tai medicinos sritis, kuri atlieka svarbų vaidmenį gydant ir reabilituojant įvairias ligas ir traumas. Pagrindinis jos tikslas – atkurti fizinį pasirengimą, pagerinti organizmo funkcionavimą ir malšinti skausmą. Daugeliui kyla klausimas, kada verta pasinaudoti kineziterapeuto paslaugomis ir kokią naudą gali duoti kineziterapija. Šiame straipsnyje aptarsime svarbiausias sritis, kuriose kineziterapija gali būti naudinga, taip pat signalus, kurie turėtų paskatinti apsispręsti apsilankyti pas specialistą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

…….• Skeleto ir raumenų sužalojimai: dažnai patiriame sužalojimą ar raumenų ir kaulų sistemos pažeidimą. Tai gali būti išnirimas, patempimas, kaulų ar raiščių pažeidimas. Tokiais atvejais kineziterapija yra itin svarbi, nes padeda sumažinti skausmą, atstatyti visavertę motorinę funkciją ir pagreitinti audinių gijimo procesą.

…….• Nugaros skausmas: daugelis žmonių kovoja su nugaros skausmais tiek gimdos kaklelio, tiek krūtinės ląstos, ir juosmens srityse. Jie dažnai atsiranda dėl prastos laikysenos, sėslaus gyvenimo būdo, perkrovos ar prastos laikysenos. Profesionalūs kineziterapeutai gali padėti pagerinti mūsų laikyseną, sustiprinti raumenis, atsakingus už stuburo palaikymą, numalšinti skausmą specialiais pratimais, masažais ir manualine terapija.

…….• Pooperacinė reabilitacija: dažnai reikia atlikti pooperacinį reabilitacijos procesą. Tokiu atveju kineziterapija siekiama atkurti visą fizinį pasirengimą, pagerinti pažeistos vietos funkciją ir užkirsti kelią galimoms komplikacijoms. Tai gali būti taikoma įvairioms medicinos sritims, tokioms kaip ortopedija, kardiologija ar neurologija.

…….• Lėtinis skausmas, pavyzdžiui, migrena, galvos skausmai, miofascialinis skausmo sindromas ar fibromialgija, dažnai riboja mūsų kasdienę veiklą. Fizioterapija gali būti veiksmingas šių negalavimų gydymo metodas, naudojant atitinkamus gydymo metodus, manualinę terapiją, vandens terapiją ar elektroterapiją.

…….• Parama sportininkams: fizioterapija skirta ne tik žmonėms, turintiems negalavimų ar traumų. Sportininkai taip pat dažnai naudojasi sporto kineziterapeuto paslaugomis siekdami pagerinti rezultatus, didinti raumenų jėgą ir lankstumą, išvengti traumų bei pagreitinti atsigavimo procesą po treniruotės ar varžybų.

Verta prisiminti, kad fizioterapija ne visada yra vienintelė išeitis ir ne visada turi būti naudojama atskirai. Ji dažnai bendradarbiauja su kitais medicinos specialistais, tokiais kaip gydytojai, ortopedai, neurologai ir reumatologai, siekdama užtikrinti visapusišką priežiūrą ir optimalius gydymo rezultatus.

Pajutus skausmą, diskomfortą, ribotą judėjimą ar sunkumų atliekant kasdienę veiklą, verta pagalvoti apie apsilankymą pas kineziterapeutą. Profesionalus specialistas atliks išsamų Jūsų sveikatos būklės įvertinimą, parinks tinkamus gydymo metodus ir parengs individualų gydymo planą, pritaikytą Jūsų individualiems poreikiams.

.

.

Užsakymo Nr. 231124

Rašyti komentarą