Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747

Šilutės karatistai tarptautiniame turnyre Olandijoje

Publikuota: 2023 lapkričio 07 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Mokyklos 'Shodan' nuotr.Mokyklos 'Shodan' nuotr.

Į daugiau nei 20 metų Olandijoje vykstantį tarptautinį Waterpoort cup turnyrą Šilutės karatė mokykla „Shodan“ vyko itin kovingai nusiteikusi bei pasiruošusi. Nepaisant ilgos kelionės, šodaniečiai puikiai startavo šiose gilias tradicijas turinčiose varžybose ir iškovojo 1 sidabro bei 1 bronzos medalį. Šiose varžybose dalyvavo daugiau nei 250 dalyvių iš 8 Europos šalių, kurie atstovavo 26 klubams, tarp jų – 7 šilutiškiai.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Vicečempione savo amžiaus grupėje tapo Odrė Valeikė. Šilutiškė įtikinamai įveikė dvi varžoves, deja, finale po atkaklios kovos nusileido varžovei iš Švedijos Sofi Ekval. Bronzos medalį vaikinų grupėje iškovojo Jonas Grenoveckas. Kovotojui iš Šilutės šiose varžybose net 4 kartus teko lipti ant tatamio: laimėtos 2 kovos, bet taip pat patirti ir 2 pralaimėjimai. Garbingai kovojo ir patirties šiose varžybose taip pat sėmėsi Edas Reikertas, Laurynas Liutkevičius, Akvilė Grenoveckaitė, Adrijus Čeponas, Ignas Kiudys.

Šilutės karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ treneriai Eventas Gužauskas ir Laurynas Vaičikauskas džiaugiasi savo auklėtiniu startu tarptautinėse varžybose bei įgyta neįkainuojama patirtimi.