Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kyšį pasiūliusiam vairuotojui gresia iki ketverių metų kalėjimo

Publikuota: 2023 spalio 23 Kategorija: Teisėtvarka

Policijos nuotr.Policijos nuotr.

Spalio 20 d. apie 9.08 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai, patruliuodami Šilutės rajone, užfiksavo Kelių eismo taisyklių pažeidimą.

Vyras, gim. 1962 m., vairuodamas automobilį „Peugeot“ pažeidė siauros ištisinės kelio ženklinimo linijos reikalavimus – lenkė priekyje ta pačia kryptimi važiavusį automobilį sankryžoje, kuri pažymėta įspėjamuoju kelio ženklu „Sankryža su šalutiniu keliu“.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Policijos pareigūnui surašant protokolą dėl užfiksuoto pažeidimo, asmuo, siekdamas išvengti atsakomybės, pasiūlė 200 eurų kyšį. Savo funkcijas sąžiningai ir dorai atliekantis pareigūnas provokacijai nepasidavė.

Dėl bandymo papirkti pareigūną pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 str. 1 d. Vyrui gresia bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Pareigūnai primena, kad bet koks grynųjų pinigų davimas policijos pareigūnui vertinamas kaip kyšis. Pakanka vien siūlymo ar pažadėjimo duoti kyšį, kad asmuo būtų patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

Tauragės AVPK inf.

2 skaitytojų komentarai
Anonimas 2023 spalio 25d., 04:3984.15.187.205

Verkia, kad algos mažos.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Anal- itikas 2023 spalio 28d., 07:4178.62.27.35

Kausimas ar toje sankryžoje tikrai buvo ištisinė linija? jeigu taip būtų tai niekas iš šalutinės gatvės negalėtų į ją įvažiuoti nepažeidus taisyklių.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą