Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutiškį Seimo narį šuo atvedė prie karvės gaišenos

Publikuota: 2011 liepos 25 Kategorija: Aktualijos, Rajone

A. Endzinas: 'Nuo pūvančios mėsos sklido tokia baisi smarvė, kad mane net supykino'. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)A. Endzinas: 'Nuo pūvančios mėsos sklido tokia baisi smarvė, kad mane net supykino'. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Savaitgalį vaikštinėdamas su šunimi po Šilmeižių kaimo apylinkes (Šilutės sen.), parlamentaras Audrius Endzinas apleistame smėlio karjere, netoli senųjų kaimo kapinaičių, aptiko tris neseniai išpiltos gyvulinės kilmės mėsos krūvas.

Į apleistą smėlio karjerą Seimo narį nuvedė jo pėdsekys šuo. „Nuo pūvančios mėsos sklido tokia baisi smarvė, kad mane net supykino, – patirto šleikštulio neslėpė A. Endzinas. – Todėl pasiskubinau iš ten dingti…“

Pirmadienį Seimo narys apie šį radinį pranešė Šilutės r. aplinkos apsaugos agentūrai. Tą pačią dieną vyriausiasis agentūros specialistas Valentinas Ščerveninas kartu Šilutės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (toliau – VMVT) inspektoriais nuvyko į vietą. Tačiau berado tik vieną pūvančios mėsos krūvą. Veterinarijos specialistai netruko išsiaiškinti, kad tai karvės gaišena.

Pūvančios karvės liekanos apleistame smėlio karjere. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Pūvančios karvės liekanos apleistame smėlio karjere. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Siekiant užkirsti kelią galimam užkratui išplisti tarp laukinių gyvūnų, Šilutės seniūnijai buvo duotas nurodymas skubiai užkasti gaišeną. VMVT pradėjo aiškintis, kam priklauso kritusi karvė.

Tai jau antras toks atvejis Šilutės rajone per nepilną mėnesį. Birželio 30 d. Gardamo seniūnijoje, ties Juškaičių kaimu, Tenenio upė buvo užteršta pūvančios skerdienos atliekomis. Nors jau praėjo daugiau kaip trys savaitės, policijai kaltininko dar nepavyko išaiškinti.

3 skaitytojų komentarai
anonimas 2011 liepos 25d., 15:3482.135.221.179
Pagaliau seimo narys pradejo dirbti…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 6

Atsakyti

Joo 2011 liepos 25d., 16:0278.59.39.35
Čia tikrai, seimo nario pasiaukojantis ir labai rizikingas darbas vertas aukščiausio valstybinio apdovanojimo.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 7

Atsakyti

Kontrole 2011 liepos 28d., 08:2278.61.248.229

Kaip seimo narys A.Endzinas ir jo liberallsąjudiečiu komanda su E.Vitkausku priešakyje – tuščia vieta. Džiugu, kad jie atrado savo pašaukimą. Gal čia pasieks rezultatą.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą