Evaldas Petrauskas laimėjo tarptautinį bokso turnyrą

Publikuota: 2011 liepos 25 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

E. Petrauskas su pirmuoju treneriu V. Murausku. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)E. Petrauskas su pirmuoju treneriu V. Murausku. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Šilutiškis boksininkas E. Petrauskas šeštadienį laimėjo Baltarusijos sostinėje Minske dešimtą kartą surengtą Viktoro Livencevo atminimo tarptautinį turnyrą.

E. Petrauskas kovėsi svorio grupėje iki 64 kg. Ketvirtfinalyje jis aiškia persvara nugalėjo ringo šeimininką Nikitą Šabelkiną, pusfinalyje įveikė pastarojo tėvynainį Jevgenijų Ramaškevičių, o lemiamoje dvikovoje 10:2 nugalėjo patyrusį Rusijos atstovą Vitalijų Dunajčevą.

Kitiems Lietuvos ringo riteriams Minske sekėsi prasčiau: Egidijus Kavaliauskas (69 kg) dėl ligos negalėjo boksuotis finale ir užėmė antrą vietą, Vitalijus Subačius (+91 kg) iškovojo bronzą, o Vladimiras Milevskis (75 kg), Daugirdas Šemiotas (81 kg) ir Eugenijus Tutkus (91 kg) kovas baigė ketvirtfinalyje.

Pernai E. Petrauskas tapo pasaulio jaunimo bokso vicečempionu ir pirmųjų Singapūro jaunimo vasaros olimpinių žaidynių bokso varžybų nugalėtoju. Už aukštus pasiekimus sporte jis buvo pripažintas perspektyviausiu 2010 metų Lietuvos sportininku ir pateko į geriausių šalies boksininkų trejetą.