Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

„Šilutės balduose“ – naujas vadovas

Publikuota: 2023 spalio 04 Kategorija: Gamyba, Verslas, Šilutėje

E. Jankauskas (kairėje) tapo „SBA Home“ inovacijų ir technologijų vadovu, o „Šilutės baldams“ vadovaus „Klaipėdos baldų“ direktorius V. Pivorius. (SBA nuotr.)E. Jankauskas (kairėje) tapo „SBA Home“ inovacijų ir technologijų vadovu, o „Šilutės baldams“ vadovaus „Klaipėdos baldų“ direktorius V. Pivorius. (SBA nuotr.)

„Klaipėdos baldų“ direktoriui Viktorui Pivoriui patikėta vadovauti ir „Šilutės baldams“. Pastarosios įmonės vadovas Eimuntas Jankauskas darbą tęs valdančioje „SBA Home“ bendrovėje eidamas Inovacijų ir technologijų vadovo pareigas.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

„SBA Home“ priklausančios baldų įmonės grynina valdymą ir plečia įmonių aukščiausių vadovų atsakomybes. Su tuo susiję ir pokyčiai kai kurių įmonių vadovybėje.

„Siekdami didinti veiklos efektyvumą, gryniname baldų įmonių valdymo struktūrą ir dar labiau įgaliname vadovus. Be įprastos gamybinės veiklos, įmonių direktoriai perims dalį verslo plėtros funkcijų. Tikimės, kad pokyčiai modifikuojant ir optimizuojant valdymo struktūrą dar labiau stiprins šeimininkiškumo jausmą ir mūsų konkurencinį pranašumą“,– teigia SBA viceprezidentas Egidijus Valentinavičius.

Atsižvelgiant į valdymo struktūros pokyčius ir naujas atsakomybes, grupės viduje keičiasi ir kai kurių vadovų pareigos. „Klaipėdos baldų“ direktoriui Viktorui Pivoriui patikėta vadovauti ir „Šilutės baldams“. Pastarosios įmonės vadovas Eimuntas Jankauskas darbą tęs valdančioje „SBA Home“ bendrovėje eidamas Inovacijų ir technologijų vadovo pareigas.

„Siekiame, kad pertvarka ir patikėtos naujos atsakomybės vadovams užtikrintų sėkmingą verslo plėtrą šiuo sudėtingu laikotarpiu. Viktoras yra sėkmingas augimo ir lyderystės pavyzdys, kuris per dvejus vadovavimo „Klaipėdos baldams“ metus jau pademonstravo kompetencijas ir užsidegimą įveikiant iššūkius. O Eimuntui, kuris ženkliai prisidėjo ir prie Viktoro auginimo, esame dėkingi už nuolatinį produktų bei procesų tobulinimą ir kūrybiškumą. Tikimės, kad šias savybes jis dar labiau atskleis kaip inovacijų ir technologijų vystymo vadovas“, – apie įmonių vadovų kaitą sako „SBA Home“, vienijančios 4 SBA baldų gamybos įmones, generalinė direktorė Raimonda Kižienė.

Numatyti pokyčiai ir SBA Industrinių inovacijų slėnyje prie Klaipėdos įsikūrusiame logistikos centre „Innovo logistika“. Nuo šiol įmonė bus atsakinga ne tik už gaminius po savo pastato stogu, bet centralizuotai valdys ir sandėlius įmonėse „Klaipėdos baldai“, „Inno Line“, „Šilutės baldai“ ir „Visagino linija“. „Innovo logistikos“ direktoriumi tampa buvęs „Klaipėdos baldų“ planavimo vadovas Tadas Dručkus, kuris rūpinsis gaminių logistika į centrinį sandėlį ir užsakovams į užsienio rinkas. Buvęs „Innovo logistika“ direktorius Artūras Sirtautas toliau tęs vidinę karjerą „SBA Home“ kaip logistikos vadovas ir sieks efektyviai optimizuoti apjungtų sandėlių procesus.

SBA grupės baldų gamybos įmonės šių metų pirmą pusmetį produkcijos pardavė už beveik 164 mln. eurų, o 2022 m. per metus jų pardavimai siekė 389 mln. eurų.

SBA grupė veikia baldų gamybos, tekstilės, nekilnojamojo turto ir investicijų valdymo sektoriuose. Savo produkciją ji eksportuoja į 50 pasaulio šalių, o konsoliduoti grupės pardavimai 2022 m. siekė 438,8 mln. eurų.

Virtuvės baldai

Rašyti komentarą