Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Sekmadienį Vilkyčiuose – paskutinė ralio kroso fiesta šiemet

Publikuota: 2023 rugpjūčio 03 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Atvyksta beveik 70 dalyvių iš 3 šalių.

Rugpjūčio 6 dieną Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyks penktasis Lietuvos ir Latvijos automobilių ralio kroso čempionato etapas. Tai bus paskutinė galimybė šiemet mūsų šalyje išvysti šios sporto šakos batalijas.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Pasibaigus registracijai dalyvių sąrašas byloja, kad varžybos čia bus išties dramatiškos, mat joms užsiregistravo beveik 70 dalyvių iš trijų šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Šios varžybos bus išskirtinės ir tuo, kad organizatoriai joms numatė naują – „Joker“ rato konfigūraciją. Taip pakeista trasa iki šiol nėra važiavęs nė vienas dalyvis, todėl šis etapas visiems kelia itin didelę intrigą. Ne ką mažiau intrigos nei pokyčiai trasoje žada ir dalyvių rikiuotė. Joje – 66 sportininkai, kurie lenktyniaus septyniose klasėse.

Vos prieš mėnesį vykusiame ketvirtame čempionato etape Vilkyčiuose buvo galima įsitikinti, kad kovos trasoje buvo pačios dramatiškiausios, o žinant tai, kad po šio etapo liks vos vienerios sezono varžybos, sekmadienį galima tikėtis ir dar labiau kvapą gniaužiančių važiavimų. Trauktis nebėra kur, o kai kuriems iš dalyvių, kovojančių dėl metinės įskaitos pozicijų, taškų reikia kaip oro.

„Super 1600“ klasėje varžysis visų Baltijos šalių atstovai – estas Andreas Aulik, latvis Martins Spikis ir keturi lietuviai – Audrius Kragas, Rytis Gurklys, Rytis Rutkauskas ir Donatas Lauraitis.

„Lada RX“ klasėje visą šešių dalyvių rikiuotę užpildė Latvijos atstovai. Lygiai taip pat tik latviai registruoti ir klasėje „Xtreme LRX“, kurioje kol kas yra keturi sportininkai.

Bene daugiausiai palaikymo čia reikės Lukui Sidabrui, lenktyniausiančiam „BMW RX 3000“ klasėje. Jis čia bus vienintelis lietuvis ir turės varžytis su dar 15 dalyvių iš Latvijos.

Itin dramatiški bus „Yaris Cup“ važiavimai, kurie prie starto suburs irgi 16 sportininkų. Jaunieji lenktynininkai čia atvyks iš visų Baltijos šalių, o Lietuvos spalvas čia stos ginti Dardvidas Šarkūnas, Kernius Šulinskas, Nikita Iljin, Jokūbas Bagdanavičius ir Matas Rimkus.

11 paraiškų pateikta klasėje „Super 2000“. Tarp gausaus būrio užsienio sportininkų, žiūrovų palaikymo itin lauks ir keturi lietuviai – Rokas Jakubauskas, Mindaugas ir Mantas Sidabrai bei varžybų organizatoriaus ir ASK „Vilkyčiai“ vadovo Kazimiero Gudžiūno anūkas Valdas Mikužis. Pastarasis praėjusiame etape susidūrė su techninėmis problemomis, bet kovojo iki galo ir namų žiūrovų po finišo buvo sutiktas gausiais aplodismentais.

„SuperCars“ klasėje, kurioje startuoja patys galingiausi automobiliai, atsirevanšuoti už praėjusio etapo nesėkmes sieks Vytautas Valukonis su „Mitsubishi Lancer EVO“. Tačiau jam lengva nebus, kadangi teks konkuruoti su penkiais greitais latviais. Čia bus ir praėjusio etapo nugalėtojas ir vienvaldis lyderis Edijs Ošs, po praėjusio etapo negailėjęs komplimentų organizatoriams už puikiai surengtas varžybas ir pribloškiančiai kokybišką trasą. Kam ralio kroso dievai bus nuolankūs penktame sezono etape – pamatysime jau sekmadienį.

Bilietus į rugpjūčio 6-ą dieną Vilkyčiuose įvyksiančias Lietuvos ir Latvijos ralio kroso čempionato varžybas galima įsigyti internetu arba atvykus į renginį jo vietoje.

Pranešimas žiniasklaidai

Rašyti komentarą