Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Paramos maisto produktais ir higienos priemonėmis sulauks daugiau nei 200 tūkstančių šalies gyventojų

Publikuota: 2023 birželio 06 Kategorija: Gyvenimas, Socialinė apsauga

socmin.lrv.lt.socmin.lrv.lt.

Birželio mėnesį nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks šiais metais jau trečioji parama maisto produktais. Paramą gaus kiek daugiau nei 205 tūkst. sunkiau besiverčiančių žmonių. Parama nepasiturintiems gyventojams šiemet dar bus dalinama ir rugpjūčio, spalio bei gruodžio mėnesiais. Kartu su birželio ir gruodžio mėnesių maisto produktų dalijimais gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Mažas pajamas gaunančius gyventojus šio dalijimo metu pasieks 7 skirtingų rūšių maisto produktų krepšelis. Jame bus kiaulienos konservai, vištienos konservai, makaronai, konservuotos raudonosios pupelės, plikyti ryžiai, greitai paruošiama avižų košė su vaisiais, ekologiškas rapsų aliejus. Taip pat šio dalinimo metu paramos gavėjai gaus ir dviejų rūšių higienos prekes: skalbimo miltelius bei gabalinį muilą.

Visi paramos paketai bus iš anksto supakuoti ir paruošti išsinešti, todėl asmeninių krepšelių žmonėms atsinešti nereikės.

Paramos dalijimus organizuoja savivaldybių administracijos ir dvi nevyriausybinės organizacijos: labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija.

Maisto produktus tiekėjai į savivaldybes tieks iki birželio 15 d. Parama dalijama daugiau nei 600 punktų visoje Lietuvoje. Dėl tikslaus dalijimo laiko gyventojai turėtų kreiptis į savo seniūniją arba šios informacijos ieškoti savo savivaldybės administracijos bei „Maisto banko“ interneto puslapiuose.

Maisto produktus gali gauti tie gyventojai, kurių vidutinės mėnesinės pajamos vienam šeimos nariui šiuo metu neviršija 235,50 eurų per mėnesį. Esant objektyvioms priežastims, savivaldybių administracijos nustatyta tvarka, parama gali būti skiriama, kai pajamos viršija nurodytą sumą per mėnesį. Išimties atvejus ir jiems taikomus dydžius nustato kiekviena savivaldybė individualiai.

socmin.lrv.lt inf.

Nemokamo maisto – nuo birželio 12 dienos

Rašyti komentarą