Karatė Kyokushin mokyklos „Shodan“ sportininkų pergalės Lietuvos vaikų čempionate Kėdainiuose

Publikuota: 2023 gegužės 11 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Mokyklos 'Shodan' nuotr.Mokyklos 'Shodan' nuotr.

Balandžio 29 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos Lietuvos vaikų kiokušin karatė čempionatas – vienos iš svarbiausių visame karatė sporto sezone tiek klubams, tiek sportininkams, nes jose atrenkami stipriausi mūsų šalies sportininkai nuo 10 iki 14 metų amžiaus.

Lietuvos vaikų čempionate kumite (kovų) rungtyse pergalių siekė 608 sportininkai iš 40 Lietuvos karatė klubų. Šilutės karatė kyokushin mokyklos „Shodan“ klubo sportininkai iškovojo net 10 medalių – 2 aukso, 2 sidabro ir 6 bronzos.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

U10 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 35 kilogramų aukso medaliu pasipuošė bei čempionu tapo Edas Reikertas.
U11 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 35 kilogramų čempionu tapo ir aukso medalį laimėjo Pijus Vilkauskas.
U12 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 60 kilogramų vicečempiono titulą bei sidabro medalį iškovojo sportininkas Rojus Mačiulaitis.
U13 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 40 kilogramų vicečempionu tapo ir sidabro medaliu pasipuošė sportininkas Adrijus Petraitis.
Bronzos medalius iškovojo: Odrė Valeikaitė, Rūta Budrevičiūtė, Aistis Matulis, Kamilė Žemaitytė, Liepa Klumbytė, Viktoras Žemaitis.

Šiose varžybose savo jėgas taip pat išbandė Justas Klimavičius ir Laurynas Liutkevičius.

Karatė kiokušin klubo „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius bei mokyklos treneriai Laurynas Vaičikauskas ir Eventas Gužauskas labai džiaugiasi tokiais auklėtinių rezultatais bei kiekvienu „Shodan“ mokyklos sportininku, dalyvavusiu šiame čempionate.

Kitas artėjantis svarbus karatė sporto renginys – Baltic fighting camp – tai kyokushin karatė kovinė dviejų dienų stovykla/seminaras, kuris vyks Palangoje gegužės 13-14 dienomis. Susirinks daugiau nei 260 dalyvių iš 50-ties karatė klubų (iš 6 Europos šalių), o kovine patirtimi dalinsis geriausi Lietuvos kovotojai bei Europos instruktoriai.