Dziudo: Juozas Leškys – tarptautinio turnyro prizininkas

Publikuota: 2023 balandžio 17 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus nuotr.R. Lukošiaus nuotr.

Šeštadienį Jonavoje vykusiame tarptautiniame turnyre šilutiškis J. Leškys (treneris Rimvydas Lukošius) užėmė antrąją vietą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Turnyre Jonavoje dalyvavo iš viso 12 jaunųjų dziudoistų iš pamario krašto, kurie atstovavo klubui „Kumikata“ ir Šilutės sporto mokyklai. Geriausiai sekėsi J. Leškiui, kuris kovojo svorio kategorijoje iki 42 kilogramų. Jis tik finalinėje dvikovoje nusileido Latvijos atstovui ir užėmė antrąją vietą.

Prie prizininkų pakylos buvo priartėję ir Ignas Klimanskis su Kajumi Jukniumi, tačiau jie pralaimėjo savo kovas dėl bronzos medalių ir liko penkti.

Turnyre dalyvavo daugiau kaip 800 sportininkų iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Anglijos, Gruzijos ir Lietuvos.

Kitą dieną po turnyro vyko mokomoji treniruočių stovykla, kurioje jaunieji sportininkai pasisėmė patirties kovojant su kitų šalių dziudoistais.

Treneris dėkingas auklėtinių tėveliams už paramą, palaikymą ir pagalbą. Jis kviečia visus į balandžio 29 d. Šilutėje vyksiantį tarptautinį dziudo turnyrą.