Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

NKL: „Šilutės“ klubui skirtos drausminės ir piniginės nuobaudos

Publikuota: 2023 vasario 28 Kategorija: Krepšinis, Sportas

Stop kadras.Stop kadras.

Vasario 25 d. vykusių „7bet-NKL“ čempionato rungtynių tarp „Šilutės“ ir Kauno r. „Atleto“ metu buvo užfiksuoti neįprasti pažeidimai, kurie išsiskyrė žaidėjų savivale ir agresija.

Pratęsimo pabaigoje apsistumdė Povilas Gaidys ir Egidijus Dimša, o į konfliktą įsitraukė ne tik dar keturi krepšininkai, bet ir „Šilutės“ sirgalius, kuris smūgiavo „Atleto“ žaidėjui į veidą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Už šiuos ir kitus rungtynių protokole pažymėtus pažeidimus „Šilutės“ sirgaliams skiriama dvejų rungtynių diskvalifikacija, t.y. artimiausios dvejos rungtynės turės vykti be žiūrovų.

Paskutines dvejas reguliariojo sezono rungtynes prieš Kauno „Žalgirį-2“ (kovo 4 d.) ir „Telšius“ (kovo 9 d.) šilutiškiai turės žaisti tuščioje namų salėje.

E. Dimšą agresyviai užsipuolusiam „Šilutės“ fanui – griežtesnė nuobauda. Jam šį sezoną nebėra leidžiama lankytis artimiausiose penkeriose namų rungtynėse. Jei „Šilutės“ klubas nepateks į ketvirtfinalį, tuomet konflikte dalyvavęs sirgalius negalės palaikyti komandos iki pat sezono pabaigos.

„7bet-NKL“ įpareigoja „Šilutės“ klubą užtikrinti namų rungtynių metu saugumą ir neleisti sirgaliams naudoti švilpukus, kurių skleidžiamas garsas yra panašus į teisėjų švilpukus.

Ateityje vyksiančiose namų rungtynėse „Šilutės“ klubas yra įpareigotas laikytis apsaugos reikalavimų, t. y. užtikrinti kvalifikuotą apsaugos darbą rungtynių metu bei atitinkamą apsaugos darbuotojų skaičių „7bet-NKL“ rungtynėse.

Dar prieš pratęsimą buvo užfiksuotas incidentas, kai sirgalius pateko į aikštę ir prisiartino prie teisėjų, mėgindamas daryti spaudimą.

„Šilutės“ ir „Atleto“ akistatą stebėjo 237 žiūrovai, todėl salėje privalėjo budėti trys apsaugos darbuotojai, tačiau minėtose rungtynėse šis „7bet-NKL“ nuostatas nebuvo įvykdytas.

Be jau anksčiau minėtų sankcijų, „7bet-NKL“ nubaudė „Šilutės“ klubą ir krepšininkus piniginėmis baudomis, kurių bendra suma siekia 580 eurų, nes buvo pažeisti 52.7, 52.9, 51.2.1 ir 51.2.3 „7bet-NKL“ nuostatų punktai.

„Šilutės“ žaidėjas P. Gaidys ir „Atleto“ puolėjas E. Dimša sulaukė piniginės baudos ir turės praleisti artėjančias rungtynes už diskvalifikacines pražangas.

Tai reiškia, kad P. Gaidys negalės rungtyniauti mače su „Vyčiu-VDU“ (kovo 2 d.), o E. Dimša – rungtynėse su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

Piniginių baudų sulaukė ir incidento metu suolelio zoną palikę „Šilutės“ gynėjas Deividas Anužis ir trys „Atleto“ krepšininkai: Rokas Grėbliūnas, Tomas Kuzminskas ir Edas Valenta.

Kauno r. krepšininkų bendra baudos suma siekia 205 eurus.

www.nklyga.lt inf.

Rašyti komentarą