Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

15min.lt: Traksėdžiuose benzinvežis rėžėsi į namą

Publikuota: 2023 sausio 11 Kategorija: Avarijos, Teisėtvarka

www.15min.lt nuotr.www.15min.lt nuotr.

Trečiadienio popietę Traksėdžiuose nevaldomas pavojingus naftos produktus vežęs sunkiasvoris automobilis sukėlė eismo įvykį ir kelionę baigė tik atsitrenkęs į gyvenamą namą. Antrame namo aukšte miegojusi moteris teigė, kad stiprus smūgis ją išvertė iš lovos.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Eismo įvykis Šilutės priemiestyje įvyko apie 15 val. Pavojingą naftos produktų krovinį Šilutės kryptimi vežęs vilkikas dėl kol kas neaiškių priežasčių nuvažiavo nuo kelio. Staiga vėl sugrįžo į eismą, kliudė automobilį „VW Tiguan“, tačiau nesustojo ir toliau važiavo vartydamas kelio ženklus, užvažiuodamas ant šaligatvio. „Laimei, tuo metu nepasitaikė pėsčiojo, nes nežinia, kuo čia būtų pasibaigę“, – teigė liudininkas.

Kelionę vilkikas baigė tik atsitrenkęs į greta kelio stovėjusį mūrinį namą. Net ir po smūgio automobilio ratai toliau sukosi. Namo gyventoja tuo metu gulėjo lovoje antrame aukšte. Moteris pareigūnams pasakojo, kad smūgio būta stipraus, po jo ji iškrito iš lovos.

Į avarijos vietą atvyko medikai. Paaiškėjo, kad pagalbos labiausiai reikia vilkiko vairuotojui. Šis buvo blaivus, tačiau stipriai išsigandęs ir patyręs šoką. Žmogus negalėjo paaiškinti, kas atsitiko ir kas lėmė eismo įvykį.

www.15min.lt inf.

Rašyti komentarą