Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Lietuvos paštas perspėja: dėl gausaus snygio galimas korespondencijos ir išmokų pristatymo vėlavimas

Publikuota: 2022 gruodžio 13 Kategorija: Pranešimai

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Visoje Lietuvoje besitęsiantis gausus snygis ir pūga sunkina eismo sąlygas, ypač vietovėse su rajoninės reikšmės ir rečiau valomais keliais. Dėl to dalis automobiliais vykstančių Lietuvos pašto laiškininkų korespondenciją ir išmokas gyventojams gali pristatyti vėliau nei įprastai.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Lietuvos paštas atsiprašo klientų už galimus nepatogumus. Bendrovės laiškininkai ir kurjeriai stengiasi, atsižvelgdami į aplinkybes, laukiamas išmokas, prenumeruojamus leidinius ar laiškus pristatyti kaip įmanoma greičiau.

„Norime padėkoti visiems kelininkams už jų atsakingą ir svarbų darbą – tik jų dėka galime sėkmingai pasiekti gyventojus visoje šalyje. Kartu esame dėkingi ir vietos kelius savo jėgomis tvarkančioms ir tokiu būdu laiškininkams privažiuoti padedančioms mažesnių, atokesnių miestelių bendruomenėms. Nuolat stebime ir vertiname gamtines sąlygas bei kelių būklę, atsižvelgdami į tai neatmetame galimybės artimiausiu metu pavėlinti laiškininkų darbo pradžią – tokiu būdu jie pas klientus išriedėtų kuomet didesnė dalis kelių jau būtų nuvalyti“, – sako Jonas Sadauskas, Lietuvos pašto tinklo vadovas.

www.lietuvospaštas.lt inf.

Rašyti komentarą