Moksleivių dziudo: Domas Plikšnys – Lietuvos čempionas

Publikuota: 2022 spalio 24 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

D. Plikšnys (dešinėje) - Lietuvos moksleivių dziudo čempionato nugalėtojas. (R. Lukošiaus nuotr.)D. Plikšnys (dešinėje) - Lietuvos moksleivių dziudo čempionato nugalėtojas. (R. Lukošiaus nuotr.)

Šeštadienį Prienuose vykusiame Lietuvos moksleivių dziudo čempionate Šilutės sporto mokyklai (treneris Rimvydas Lukošius) atstovavo penki sportininkai. Trys iš jų iškovojo medalius.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Geriausiai sekėsi Domui Plikšnius, jis iškovojo čempiono titulą savo svorio kategorijoje. Gabrielė Paleckytė ir Ignas Klimanskis užėmė antrąsias vietas. Kajus Juknius liko penktas, o Justas Vyšniauskas – devintas.

Sekmadienį ten pat vyko dziudo turnyras „Dziudo visiems“. Jame dalyvavo mažieji Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Benas Burba, Juozas Leškys ir Mantas Andrijauskas iškovojo trečiąsias vietas. Kitiems šilutiškiams pritrūko sportinės sėkmės ir jie liko be medalių.

Treneris dėkingas auklėtinių tėveliams už pagalbą ir paramą.