Dziudo: šilutiškiams medaliai tinka

Publikuota: 2022 rugsėjo 26 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus nuotr.R. Lukošiaus nuotr.

Šeštadienį Klaipėdoje vykusiame atvirajame dziudo čempionate šilutiškiai sportininkai iškovojo 6 medalius, iš jų 3 – aukso.

Čempionate Klaipėdoje Šilutės sporto mokyklai ir dziudo klubui „Kumikata“ (treneris Rimvydas Lukošius) atstovavo iš viso penkiolika sportininkų.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Mergaičių grupėje antrąją vietą užėmė Gabrielė Paleckytė.

U-10 amžiaus grupėje čempiono vardą iškovojo Benas Burba, o Deividas Jokulys liko per žingsnį nuo medalio.

U-14 amžiaus grupėje čempiono vardą iškovojo Juozas Leškys, o Saimonas Vytuvis užėmė antrąją vietą.

U-16 amžiaus grupėje (svorio kat. iki 55 kg) čempiono vardą iškovojo Domas Plikšnys, o Justas Vyšniauskas (iki 73 kg) užėmė trečiąją vietą.

Čempionate Klaipėdoje dalyvavo per 300 sportininkų iš Latvijos ir Lietuvos.

Šilutiškių dziudoistų treneris dėkingas auklėtinių tėveliams už palaikymą ir paramą.