Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Klaipėdos karšto ir Žemaitijos moksleiviai kviečiami žinias išmainyti į elektrinius paspirtukus

Publikuota: 2022 rugsėjo 08 Kategorija: Gyvenimas, Švietimas

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) kviečia moksleivius dalyvauti VMI viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“. Nugalėjusių komandų laukia prizai – elektriniai paspirtukai, išmanieji laikrodžiai ir kt. Komandų registracija jau prasidėjo ir vyks iki spalio 4 d. čia.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Pernai pagrindinį žinių viktorinos prizą išsivežė Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos komanda, ankstesniais metais be prizų neliko Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos bei Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos komandos.

„Kviesdami pasitikrinti žinias viktorinoje tuo pačiu kviečiame jaunimą jas gilinti finansų ir mokesčių srityse, daugiau sužinoti apie VMI veiklą ir jos administruojamus mokesčius. Viktorinoje kasmet sulaukiame vis gausiau komandų iš visos šalies, aktyviau įsitraukia ir mūsų krašto moksleiviai. Džiaugiamės drauge jų puikiais rezultatais ir dėkojame mokytojams, paskatinantiems dalyvauti ir padedantiems pasirengti. Linkime mūsų kraštiečiams sėkmės ir šiemet – būti rimtais pretendentais varžantis dėl nugalėtojo vardo ir vertingų prizų“, – sako Klaipėdos AVMI viršininkas Audrius Morkūnas.

Pirmosios vietos komandai – kiekvienam komandos moksleiviui – teks elektriniai paspirtukai, kitoms – išmanieji laikrodžiai, namų kino sistemos ir kiti prizai. Viktorina vyks trimis etapais: I – komandos nuotoliniu būdu turės atsakyti į 30 klausimų, II – varžysis geriausios regiono komandos (Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskr. komandos – spalio 26 d. Klaipėdoje), III – lapkričio 9 d. Vilniuje bus išaiškinti nugalėtojai. Daugiau informacijos apie viktorinos sąlygas ir prizus rasite čia.

VMI viktorinos komandas šiemet sudarys 2 moksleiviai, lydimi mokytojo. Komandą gali sudaryti pagrindinių ir vidurinių mokyklų 8−12 klasių, gimnazijų 1−4 klasių moksleiviai bei profesinio mokymo įstaigų moksleiviai, besimokantys pagal 8−12 klasių programas. Atkreipiame dėmesį, užsiregistravusios komandos gaus patvirtinimą apie užregistravimą nurodytu elektroniniu paštu.
Visais su viktorina susijusiais klausimais galima kreiptis į organizatoriaus atstovus elektroniniu paštu viktorina@vmi.lt arba telefonu (8 5) 2687 987.

www.vmi.lt inf.

Rašyti komentarą