Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Į ką atkreipti dėmesį renkantis kurjerių įmonę?

Publikuota: 2022 rugpjūčio 31 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

www.siuskpigiau.lt.www.siuskpigiau.lt.

Įvairiausios siuntos Lietuvoje ir užsienio šalyse tapo mūsų kasdienybės dalimi. Nenuostabu, kad šiandien gausu paslaugą siūlančių kurjerių bei kurjerių tarpininkų įmonių. Vis dėlto, jei norite pasirinkti inovatyvų paslaugos teikėją, kuris užtikrintų sklandžią kelionę už gerą kainą ir patogumą visų procesų metu, reikia atlikti „namų darbus“.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Nepakanka pasikliauti moderniu įvaizdžiu ir skambiais šūkiais – įsitikinkite, kad gausite pasiūlymų įvairovę, lankstumą, modernius įrankius ir funkcijas. Kitaip tariant, įsitikinkite, kad gausite šiuolaikišką, profesionalią paslaugą. Štai keli esminiai aspektai, kuriuos turėtumėte įvertinti rinkdamiesi kurjerių įmonę.

Pasiūlymų įvairovė

Nesate tikri, kuris kurjeris gali pasiūlyti jums priimtiniausią daiktų kelionės variantą? Laiko sutaupysite pasirinkę profesionalius kurjerių tarpininkus. Šie bendradarbiauja su atsakingais ir patikimais kurjeriais, tad į jūsų užklausą atsakys pateikdami ne vieną, o bent kelis skirtingų vežėjų variantus.

Pavyzdžiui Siuskpigiau.lt – į patogią platformą suvedę esminius duomenis, vos per kelias minutes matysite sugeneruotus pasiūlymus. Beliks pasirinkti priimtiniausią. Daugiau apie Siųsk pigiau pasiūlymus, kryptis, kainas ir draudimus sužinosite bei kainų skaičiuoklę rasite kurjerių tarpininko interneto svetainėje.

Populiariausi miestai ir nutolusios vietovės

Renkantis paslaugos teikėją, svarbu atsižvelgti į aktualias vietoves. Jei jums aktualus konkretus miestas ar nutolusi vietovė, siuntų paslaugas teikiančios įmonės interneto svetainėje pasitikrinkite, ar kryptis yra įtraukta. Profesionalai ne tik siūlo tam tikras kryptis, bet ir pateikia svarbiausią informaciją siunčiantiems į ar iš aktualios šalies. Kartais profesionalų įžvalgos leidžia išvengti papildomų nemalonumų ir net sutaupyti. Turite e. prekybos verslą, kurį ateityje planuojate plėsti? Įvertinkite, ar būsimo siuntų partnerio vietovių pasirinkimas – pakankamai platus.

Kainos ir aiškumas šių atžvilgiu

Vienas esminių kriterijų, pagal kurį renkamės paslaugos teikėją – patraukli kaina. Kaip jau minėjome, šiandien galite patogiai pasirinkti jums aktualiausią ir priimtiniausią pasiūlymą pateikę užklausą kurjerių tarpininkų interneto svetainėje. Vis dėlto, čia itin svarbus aiškumas. Modernios kurjerių ar jų tarpininkų įmonės siūlo pasinaudoti novatoriškomis kainų ir tūrinio svorio skaičiuoklėmis. Nepamirškite – kai tūrinis svoris didesnis už realųjį, gali tekti sumokėti kur kas daugiau. Taigi, pasinaudoję tokia skaičiuokle, galite įvertinti išlaidas ir galbūt pasirinkti optimalesnį pakuotės variantą.

Greitai ir saugiai – ne tik šūkis

Kaip jau žinote, daiktų kelionės greitis bei saugumas priklauso nuo daugelio dedamųjų – kurjerių profesionalumo, patirties, draudimų, siuntinio ir pasirinkto pristatymo būdo bei tipo. Dairykitės „lanksčios“ komandos, kuri prisitaiko prie unikalių poreikių. Puikus pavyzdys – standartinis ir greitasis pristatymas arba itin patogi paslauga „nuo durų iki durų“. Svarbu, kad visi procesai būtų efektyvūs ir sklandūs, o daiktai gavėją pasiektų saugiai ir laiku.

Beje, kai kurios įmonės siūlo nemokamą siuntos draudimą iki tam tikros siuntinio vertės, pavyzdžiui, iki 100 eurų. Aktuali brangesnių daiktų kelionė? Tokiu atveju profesionalai sudaro galimybes patogiai pasirūpinti papildomu draudimu.

Papildomi įrankiai

Įmonės profesionalumą ir patirtį rinkoje įrodo ir gebėjimas įsiklausyti į vartotoją, pastebėti jo poreikius, iššūkius ir pateikti sprendimus. Tai gali būti modernus tūrinio svorio skaičiavimo įrankis, siuntų sekimas su unikaliu kodu ir pan. Taip pat sprendimai verslui, pavyzdžiui, API integracija interneto svetainėje arba e. parduotuvių sąsaja su kurjerių siuntų platforma. Rinkos ekspertai siekia pasirūpinti viskuo iki detalių, integruoti įrankius ir funkcijas, kurios leistų asmenines ir verslo siuntas siųsti greičiau ir pigiau.

Galiausiai, rinkdamiesi paslaugos teikėją, atkreipkite dėmesį į elementarią komunikaciją – kaip komanda bendrauja su siuntėjais ar gavėjais. Daug ką pasako ir papildomos informacijos suteikimas, ji leidžia geriau suprasti siuntų subtilybes ES ribose ir už jų. Pasiruošę pereiti prie paieškos? Panašu, kad jau žinote esminius žingsnius ir turite šiokį tokį siuntų įmonės atrankos gidą.

.

.

Užsakymo Nr. 220829

Rašyti komentarą