Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

J. Sauspreškis vėl keičia profesiją

Publikuota: 2011 birželio 21 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

Oresto Lidžiaus nuotr.Oresto Lidžiaus nuotr.

Šilutės r. savivaldybės tarybos narys valstietis liaudininkas Juozas Sauspreškis traukiasi iš Kultūros ir pramogų centro kultūros projektų vadybininko pareigų, neišdirbęs jose nė mėnesio, – nuo kitos savaitės jis ketina atsidėti instruktoriaus darbui vienoje iš mieste veikiančių vairavimo mokyklų.

Pasak J. Sauspreškio, tokį greitą jo apsisprendimą keisti darbą lėmė kelios priežastys: kultūrininko darbui netinkamas jo išsilavinimas (J. Sauspreškis Lietuvos žemės ūkio akademijouje yra įgijęs inžinieriaus mechaniko specialybę), skurdus Kultūros ir pramogų centro finansavimas, menkas darbo užmokestis, pagaliau ir jo amžius, – 59 metai, – sako, nebe tas, kad visur suspėtų.

„Čia (Kultūros ir pramogų centre – red. pastaba) turi dirbti jauni perspektyvūs žmonės su tinkamu išsilavinimu. Jiems čia yra visos galimybės pasireikšti, – teigė J. Sauspreškis. – O man jau į pensiją greitai reikės išeiti. Todėl aš iš pat pradžių žinojau, kad Kultūros ir pramogų centre dirbsiu laikinai“.

Praeitą kadenciją, iki šių metų balandžio vidurio, J. Sauspreškis ėjo Šilutės r. savivaldybės tarybos sekretoriaus pareigas.

Susiję straipsniai: “Šilutės valdantieji saviškių bėdoje nepalieka”

1 skaitytojų komentaras
Daiva 2011 birželio 21d., 21:3585.206.87.61
Nesuprantu, kam tas Sauspreškis įdomus, kad apie jį rašyti ?

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 5 Thumb down 5

Atsakyti

Rašyti komentarą