Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kuo naudingi marškinėliai su spauda verslui 2022 metais?

Publikuota: 2022 gegužės 03 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Galima sakyti, jog marškinėliai yra vieni iš mados neišeinančių drabužių. Jie dažnai nešiojami įvairaus amžiaus žmonių. Vadinasi, tai praktiškas ir reikalingas daiktas. Šiek tiek paįvairintas, pavyzdžiui, su spausdintu logotipu ar tekstu, toks drabužis gali pritraukti ir klientus. Verslo sferoje šios ypatybės ypač svarbios. Galvojate, kuo spauda ant marškinėlių gali būti vertinga 2022-ais? Visi atsakymai – šiame straipsnyje.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

1. Prekių ženklo kūrimas

Logotipo ir kitos informacijos apie prekių ženklą spausdinimas ant marškinėlių padeda didinti jo žinomumą. Marškinėliai su spauda žinią apie bendrovę perduoda kasdieniškiau. Ką tai reiškia? Juos galima nešioti bet kur ir bet kada. Vargu, kad tokį drabužį dėvintis žmogus liks nepastebėtas. O tai labai svarbu bet kuriai įmonei – būti kuo daugiau pastebėtai.

2. Klientų lojalumas

Viena pagrindinių verslo siekiamybių visada buvo klientų lojalumas. Dabar beveik kiekviena įmonė viešai komunikuoja apie skiriamą dėmesį vartotojų ištikimybei stiprinti. Bet viena yra kalbėti, o visai kita vykdyti. Paprastas klientų lojalumo didinimas: marškinėlių su spauda dovanojimas, perkant kokius nors produktus. Tokia staigmena padeda išlaikyti senus klientus, o naujus – skatina jaustis ypatingais.

3. Pigesnė reklamavimo priemonė

Palyginti su kitomis reklamos formomis, marškinėliai su prekių ženklo simbolika yra vienas iš ekonomiškiausių būdų skatinti verslo plėtrą. Be to, jie ganėtinai patvarūs, t. y. gali būti nešiojami neapibrėžtą laiką. Taip verslo įvaizdis, dėvint prekių ženklą reprezentuojančią palaidinę, perteikiamas ilgiau.

Marškinėlių su spauda populiarumas sparčiai auga. Jų pritaikymas versle yra puikus būdas didinti prekių ženklo žinomumą. Iš pateiktų priežasčių matyti, kad spauda ant palaidinių gali būti suvokiama kaip rinkodaros strategijos dalis. Šioji, tinkamai pritaikyta, gali pakelti bet kurį verslą į kitą lygį.

.

.

Užsakymo Nr. 220502

Rašyti komentarą