Dziudo: iš Jurbarko – su dvylika medalių

Publikuota: 2022 balandžio 25 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Su treneriu R. Lukošiumi.Su treneriu R. Lukošiumi.

Šeštadienį Jurbarke vykusiame atvirajame vaikų ir jaunučių dziudo čempionate Šilutės sporto mokyklos ir dziudo klubo „Kumikata“ auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo 5 aukso, 4 sidabro ir 3 bronzos medalius.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Geriausiai sekėsi Tadui Kazlauskui, Jonui Vyšniauskui, Danieliui Montvydui, Juozui Leškiui ir Ignui Klimanskiui, jie iškovojo čempionų vardus savo svorio kategorijose. Benas Burba, Deividas Jokulys, Domas Kučinskas-Kūjalis ir Benas Kovyrcovas užėmė antrąsias vietas, o Danas Liutkus, Rokas Osadčij ir Saimonas Vytuvis pelnė turnyro bronzą.

Turnyre Jurbarke dalyvavo per 150 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų. Šilutės sporto mokyklai ir klubui „Kumikata“ atstovavo 15 jaunųjų dziudo meistrų.