Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Savo gyvybes mažiausiai brangina Šilutės vairuotojai

Publikuota: 2022 balandžio 13 Kategorija: Teisėtvarka

Policijos nuotr.Policijos nuotr.

Praėjusią savaitę policijos pareigūnai vykdė privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių) naudojimo kontrolę. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje išaiškinta 70 Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Daugiausia saugos diržų nenaudojimo atvejų nustatyta Šilutėje – 41, Šilalėje – 18, Pagėgių savivaldybėje – 6, Tauragėje – 5.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Pastebėta, kad dalis vairuotojų ne tik nesegėjo saugos diržų, bet ir naudojosi mobiliaisiais telefonais be laisvų rankų įrangos. Visiems pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai.

Pareigūnai primena, kad atsakomybė už saugos diržų nenaudojimą užtraukia baudą vairuotojams ir (ar) keleiviams nuo 30 iki 50 eurų. Pakartotinai padarytas toks pažeidimas užtraukia baudą nuo 60 iki 90 eurų, taip pat gali būti skiriamas teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo 1 iki 2 mėnesių. Atsižvelgus į priemonės rezultatus, galima teigti, kad ne visi vairuotojai rūpinasi savo saugumu.

Važiuodami nepamirškite užsisegti saugos diržo bei pasirūpinkite vežamų vaikų saugumu automobilyje – naudokite jiems skirtas specialias sėdynes, prisekite saugos diržais.

Atminkite, kad užsegtas saugos diržas gali išgelbėti gyvybę!

taurage.policija.lrv.lt inf.

Rašyti komentarą