Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Grabupiuose auga jaunoji gamtos bičiulių karta (nuotr.)

Publikuota: 2011 birželio 09 Kategorija: Gyvenimas, Švietimas

Oresto Lidžiaus nuotr.Oresto Lidžiaus nuotr.

Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyrius nuo balandžio mėnesio vykdo iš Lietuvos gamtos fondo finansuojamą projektą „Norime gyventi gražiau“: pavasarį vaikai su savo tėveliais ir pedagogais kėlė į medžius inkilus, dalyvavo piešinių apie gamtosaugą konkurse, švarino savo mokyklos aplinką ir Šyšos upės pakrantę priešais Macikų gyvenvietę.

Šį ketvirtadienį Grabupių pradinukai su mokytojomis Šilutėje surengė talką, – rinko šiukšles taip vadinamame vaikų paplūdimyje ties Darbininkų kvartalu.

Čia vaikai susitiko ir su savo projekto partneriais iš Šilutės gražinimo draugijos, kurie dar pavasarį iškėlė iniciatyvą atgaivinti šį paplūdimį.

Pasak projekto „Norime gyventi gražiau“ vadovės, Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus mokytojos Violetos Verbickienės, šiame projekte dalyvauja visi 43 jų mokyklėlės mokiniai. Pastaroji talka, anot jos, – jau priešpaskutinis projekto renginys. „Paskutinė veikla numatyta rudenį, – eisime su miškininkais šerti laukinių žvėrelių“, – sakė šio gražaus projekto vadovė.

Lietuvos gamtos fondas grabupiškių pradinukų projektui skyrė bemaž 470 litų. Už juos pirkta įvairių darbo priemonių.

Beje, sumamymui atgaivinti Šilutėje „vaikų paplūdimį“ pritaria ir miesto seniūno pavaduotojas Algirdas Ivanauskas su savivaldybės vyr. specialistu – gamtosaugininku Remigijumi Rimkum. Tereikia įsitikinti, kad Šyšos upės vanduo saugus maudytis, ištyrus jo biocheminę sudėtį.

Susiję straipsniai: “Šilutiškiai nori atgaivinti “vaikų paplūdimį””

Oresto Lidžiaus nuotr.

Rašyti komentarą