Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Mums rašo: kalėdinių nykštukų žaidimas nustebino dalyvių gausa

Publikuota: 2022 sausio 06 Kategorija: Gyvenimas, Įvairenybės

www.silutekpc.lt nuotr.www.silutekpc.lt nuotr.

Šventiniu laikotarpiu Šilutės kultūros ir pramogų centro darbuotojai suorganizavo ir pakvietė dalyvauti interaktyviame žaidime „Surask kalėdinius nykštukus“. Daugiau nei 500 žaidimo dalyvių, naudodamiesi mobiliąja aplikacija su žaidimo nuorodomis ir taisyklėmis, apkeliavo Šilutės miestą, surado visus 10 nykštukų, kurie buvo pasislėpę ant Šilutės miesto stogų, balkonų, iškabų ir kitų vietų. Kartu su nykštukų koordinatore „Tvarkele“ iššifravo Kalėdų senelio žinutę, o įveikę interaktyvų žaidimą smaližiavo nykštukės Karamelės pagamintais saldumynais, kuriuos žaidėjams perdavė kultūros centro darbuotojai.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Žinia apie Šilutės mieste vykstantį žaidimą „Surask kalėdinius nykštukus“ pasklido ne tik mūsų rajoninėje spaudoje, ji apskriejo Žemaitijos regioną, Klaipėdos informacinius portalus. Šilutės kultūros ir pramogų centro sumanytas žaidimas buvo pastebėtas ir vieno didžiausių Lietuvos turizmo naujienų portalo WeloveLithuania.com.

Šilutės kultūros ir pramogų centro žaidimo idėja nebūtų įgyvendinta be geriausių partnerių pagalbos, nuoširdžios padėkos siunčiamos Šilutės meno mokyklai ir Šilutės kameriniam dramos teatrui.

Nustebinusi žaidimo dalyvių gausa, išgirsti geriausi atsiliepimai ir prašymai kitais metais žaidimą plėsti ir vėl kviesti ieškoti pabirusių nykštukų, įpareigoja kultūros centro darbuotojus jau dabar pradėti planuoti naują žaidimą.

Šilutės kultūros ir pramogų centro inf.

Rašyti komentarą