Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kodėl verta rinktis pastolių nuomą?

Publikuota: 2021 gruodžio 14 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Jei esate statybų srities specialistas, puikiai suprantate, kas yra pastoliai ir kam jie reikalingi. Tačiau jei jus domina pastoliai tam, jog galėtumėte pradėti statyti savo gyvenamąjį namą ar tiesiog kokios kitos paskirties pastatą, tikriausiai kyla klausimas, ką visgi pasirinkti – nuomotis pastolius ar juos įsigyti?

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Siekiant nuspręsti, ar pastolių pirkimas yra tinkamas variantas, reikėtų įvertinti savo finansines galimybes. Pastolių pirkimas yra ne pats pigiausias sprendimas, todėl, jei neturite tikslų jų realizuoti ateityje, vargu ar tai gera investicija.

Kaip ir minėta, jei neužsiimate statybomis kaip nuolatiniu darbu, ir jums jų neprireiks kiekvienai dienai – siūlytina apsvarstyti pastolių nuomos variantą. Kadangi pastoliai dažniausiai yra naudotini mūrijimui, dažymui, renovacijai, stogo darbams, tai ilgaamžiška investicija tiems, kas dažnai susiduria su tokio tipo darbais. Nuomos variantas yra labiau priimtinas tiems, kas rečiau atlieka tokio tipo darbus, galbūt tiesiog statosi savo gyvenamąjį namą, tad tokios investicijos tikrai neprireiks ir pastolių nepanaudosite kiekvieną dieną.

Deja, ne visi žino, jog egzistuoja pastolių nuoma, todėl tai yra puiki proga ne tik išsirinkti pastolių tipą, bet ir sutaupyti pinigų jų paieškoms ir pirkimui. Renkantis kokius pastolius išsinuomoti ar įsigyti, svarbu nepamiršti ir atkreipti dėmesį ne tik į jų tipą, bet ir paskirtį. Dažnai naudojami fasadiniai pastoliai, skirti įvairiems fasado darbams atlikti, ypač puikiai tinka dažymui ir renovacijos darbams. Aliuminiai bokšteliai labiau tinka apdailai ir išorės šiltinimui. Pastoliai pasižymi tuo, jog yra lengvai montuojami, yra saugūs, atlaiko didelį krūvį ir yra ilgaamžiai, tačiau jų nebūtina pirkti, o galima tiesiog itin lengvai išsinuomoti ir atlikti savo numatytus darbus.

Pastolius galite ne tik įsigyti, bet ir išsinuomoti įmonėje „ Arvėriva“. Ši įmonė pasižymi naujovėmis, kokybe ir patraukliomis kainomis, taip pat turi daugiametę patirtį statybinės įrangos nuomoje ir pardavimuose.

Pastolių nuoma tampa puikia išeitimi atliekant renovacijos ar statybos darbus tik vieną sykį, tokiu atveju jūs sutaupysite pinigų ir nereikės papildomai jaudintis dėl to, kaip po to juos parduoti ar kur juos padėti.

.

.

Užsakymo Nr. 211214

Rašyti komentarą