Moksleivių dziudo: iš Elektrėnų – su penkiais medaliais

Publikuota: 2021 lapkričio 22 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus nuotr.R. Lukošiaus nuotr.

Savaitgalį Elektrėnuose vykusiame Lietuvos moksleivių dziudo čempionate Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo vieną sidabro ir keturis bronzos medalius.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šeštadienį ant tatamio kovojo U-13 ir U-17 amžiaus grupių sportininkai. Šilutiškiai Juozas Leškys ir Mantas Sungaila iškovojo trečiąsias vietas savo svorio kategorijose.

Sekmadienį susirėmė U-15 amžiaus grupės sportininkai. Tądien geriausiai sekėsi Ignui Klimanskiui, užėmusiam antrąja vietą, o Martynas Ražaitis ir Justas Vyšniauskas pelnė čempionato bronzą.

Gabrielė Paleckytė ir Saimonas Vytuvis pralaimėjo kovas dėl trečiosios vietos ir liko per žingsnį nuo medalių.