Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kodėl reikėtų vengti itin pigaus hostingo?

Publikuota: 2021 lapkričio 09 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Daugelis besirenkančių hostingą, kitaip svetainių talpinimą, yra linkę ieškoti pigiausio varianto – ypač jei šis reikalingas pirmajai jų svetainei. Iš pradžių manoma, kad tokia paslauga pilnai atitiks lūkesčius, tačiau po to dažniausiai nusiviliama. Taigi pakalbėkime, kodėl pigus ar nemokamas hostingas daugeliu atvejų nėra pats geriausias pasirinkimas.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Saugumo skylės

Nesvarbu, tai jūsų pirmoji svetainė ar ne, saugumas svarbus visada. Tačiau pasirinkus pigų arba nemokamą hostingą, naivu tikėtis jo užtikrinimo. Tokios paslaugos teikėjai dažniausiai nelabai rūpinasi serveriais ir vartotojų svetainėmis, kas lemia jų pažeidžiamumą. Dabar, kai internete gausu įvairiausių kibernetinių pavojų, tai gali smarkiai padidinti jų riziką.

Be to, naudojantis pigia hostingo paslauga paprastai nedaromos atsarginės duomenų kopijos. Todėl nusikaltėliams nulaužus svetainę, bus sudėtinga ją atkurti. Taip atsiranda rizika prarasti svarbius duomenis ir net savo verslą. Patyrus kibernetinę ataką, nuostoliai gali būti kur kas didesni nei mokestis už patikimą hostingą. Jį siūlančių teikėjų serveriuose paprastai yra įdiegta antivirusinė programinė įranga, kuri periodiškai skenuoja duomenis ir atranda žalingus failus, tokiu būdu padėdama išvengti jų keliamo pavojaus.

Norite ne tik sužinoti, kas yra hostingas, užtikrinantis svetainės saugumą, bet ir pradėti juo naudotis? Tuomet spustelėkite ant pateiktos nuorodos ir užsisakykite paslaugą, kurią teikia patikimi svetainių talpinimo ekspertai.

Lėtas svetainės greitis

Dar vienas dažnas pigaus hostingo minusas yra lėtas svetainės greitis. Nieko nuostabaus, nes tokios paslaugos teikėjai viename serveryje paprastai talpina neribotą svetainių kiekį. Tai reiškia, kad tuo pačiu serveriu dalijasi daugybė naudotojų. Be to, itin pigaus hostingo teikėjų siūloma įranga dažniausiai yra pasenusi, kas taip pat lemia lėtą svetainės greitį. Jis neleidžia užtikrinti geros patirties lankytojams ir pasiekti aukštų pozicijų „Google“ paieškoje.

Prastas klientų aptarnavimas arba visiškas jo nebuvimas

Įsivaizduokite, kad išskridote į kelionę, jūsų lėktuvas ką tik nusileido, bet negalite rasti savo bagažo. Akivaizdu, kad tokiu atveju eisite kreiptis pagalbos į oro uoste dirbančius konsultantus. Paaiškėjus, kad su tokia problema susidūrėte ne jūs vieni ir tarp savo bagažą praradusiųjų yra tiek ekonominės, tiek pirmos klasės keleivių, prioritetas bus skiriamas būtent pastariesiems.

Panašiai yra ir naudojantis hostingu. Pasirinkus itin pigią talpinimo paslaugą, prireikus pagalbos, jums bus skiriama mažai arba nei kiek dėmesio. Be to, jūsų užklausas tvarkantys konsultantai gali būti nepakankamai kvalifikuoti ir nepadėti išspręsti iškilusių problemų.

Funkciniai apribojimai

Itin pigus ar nemokamas hostingas paprastai pasižymi dideliais funkciniais apribojimais. Tai reiškia, kad pasirinkę tokią paslaugą, dažniausiai neturėsite galimybės naudotis duomenų bazėmis, nuosavu el. paštu arba PHP (programavimo kalba, skirta interneto puslapių kūrimui). Net jei tokios funkcijos ir bus suteikiamos, tikėtina, kad jos bus pasenusios ir nesaugios. Taip pat naudojantis pigiu hostingu, dažniausiai negalima apsaugoti savo svetainės SSL sertifikatu. Kodėl? Atsakymas paprastas – tokios funkcijos paprasčiausiai nėra.

Kad ir kaip viliojančiai beatrodytų itin pigus ar nemokamas hostingas, nerekomenduojame juo naudotis. Toks pasirinkimas gali būti nuviliantis ir netgi atnešantis nuostolius. Verčiau investuokite į patikimą svetainių talpinimo paslaugą ir džiaukitės puikia patirtimi.

.

.

Užsakymo Nr. 211109

Rašyti komentarą