Vaikų dziudo: iš Pasvalio – su penkiais medaliais

Publikuota: 2021 spalio 11 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus nuotr.R. Lukošiaus nuotr.

Šeštadienį Pasvalyje vykusiame atvirajame dziudo čempionate šilutiškiai sportininkai iškovojo 5 medalius.

Geriausiai sekėsi Benui Burbai, kuris iškovojo čempiono titulą U-9 amžiaus grupėje (svorio kategorijoje per 42 kilogramų).

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Benas Kovyrcovas laimėjo sidabro medalį U-13 amžiaus grupėje, tik finale nusileidęs sportininkui iš Alytaus, o Saimonas Vytuvis pelnė čempionato bronzą.

Ignas Klimanskis užėmė antrąją vietą U-15 amžiaus grupėje, finalinėje kovoje pralaimėjęs Elektrėnų sporto centro auklėtiniui, o Justas Vyšniauskas iškovojo trečiają vietą.

Turnyre Pasvalyje dėl apdovanojimų kovojo trijų amžiaus grupių sportininkai iš Lietuvos ir Latvijos. Šilutės sporto mokyklai ir dziudo klubui „Kumikata“ atstovavo septyni sportininkai (treneris Rimvydas Lukošius).