Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Dekoratyviniai augalai sodui ir miesto aplinkai

Publikuota: 2021 rugpjūčio 06 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Kuriant aplinkos grožį įvairūs dekoratyviniai augalai bus nepamainomas sprendimas. Turbūt niekas negalėtų paneigti, kad be augalų, be žalumos aplinka būtų ne tokia graži ir jai kažko trūktų. Iš tiesų gamta yra labai svarbi žmogui ir, ypač gyvenant miestuose, norisi susikurti tokią aplinką, kuri labiau prie gamtos priartintų, leistų jaustis geriau, mėgautis žalumos grožiu.

Skaitydami toliau sužinosite apie prekybą dekoratyviniais augalais ir galėsite išsirinkti tai, kas Jums gražiausia.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Dekoratyvinių augalų sode svarba

Žalumos kupina aplinka teigiamai veikia jausmus ir mintis, padeda atsipalaiduoti. Augalai ne tik valo orą, bet ir suteikia aplinkai harmonijos, džiugina širdį ir akis. Dar vienas didelis dekoratyvinių sodo augalų privalumas yra jų sudaromas pavėsis, kas ypač aktualu karštą vasarą. Specialūs sodinukai gali pasitarnauti dar ir kaip gyvatvorė bei įgyvendinti dalį praktinių poreikių.

Profesionalūs kraštovaizdžio projektai

Nuo ko pradėti kuriant savo svajonių aplinką? Turėkite viziją. Jeigu vizijos neturite arba norėtumėte ją patobulinti, sužinoti daugiau apie praktinį jos įgyvendinimą, naudinga kreiptis į profesionalius kraštovaizdžio architektus. Atvykę į Jūsų sodą specialistai apžiūrės aplinką ir parengs unikalų kraštovaizdžio projektą, atsižvelgdami į Jūsų poreikius padės pasirinkti labiausiai tinkamus augalus.

Jeigu nusprendėte, kad išsiversite savarankiškai, vadovaukitės savo nuojauta ir sukurkite tai, kas bus gražu. Plačiame dekoratyvinių augalų asortimente rasite pačių įvairiausių dydžių ir rūšių želdynų, tinkamų skirtingiems dirvožemio tipams ir aplinkos sąlygoms. Daugiausiai prekyboje yra pristatomi įvairių dydžių medžiai, krūmai, kiti augalai, suteikiantys sodui žalumo.

Želdynų miestuose sodinimas

Miestai yra vieta, kur gamtos trūksta labiausiai. Norint paslėpti pilkas betono džiungles ir gražiau atskleisti miestą, įvairūs dekoratyviniai augalai tai padarys geriausiai. Prekyboje rasite ne tik asmeniniam sodui, bet ir viešoms lauko erdvėms tinkamų augalų pasiūlymų, kuriais galima pasinaudoti pagal profesionalius kraštovaizdžio architektų projektus.

Įvairių rūšių dekoratyviniai augalai visuomet bus viena svarbiausių žalios aplinkos kūrimo detalių. Pasinaudokite augalų teikiamais privalumais ir sukurkite jaukias bei stilingas erdves.

.

.

Užsakymo Nr. 210806

Rašyti komentarą