Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

„Šilutės baldai“ produkcijos pardavimus padidino trečdaliu, „Germanika“ – beveik 40 procentų

Publikuota: 2021 liepos 29 Kategorija: Gamyba, Verslas

SBA nuotr.SBA nuotr.

SBA baldų įmonių pardavimai per pusmetį – didžiausi grupės istorijoje.

Didžiausio Baltijos šalyse SBA baldų sektoriaus pardavimai pirmąjį šių metų pusmetį buvo didžiausi grupės istorijoje ir pasiekė 158,4 mln. eurų. Tai ketvirtadaliu daugiau nei tuo pat metu pandeminiais 2020 m., kai produkcijos parduota už 125,8 mln. eurų. Antrąjį pusmetį grupės įmonės numato didinti pardavimų apimtis ir sparčiai tęsti įsibėgėjusius stambius plėtros projektus.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

„Laikas atsipalaiduoti tikrai dar neatėjo ir situacija globalioje rinkoje išlieka įtempta tiek dėl žaliavų kainų, tiek dėl trūkinėjančių logistikos grandinių. Sutelktos komandos dėka randame alternatyvių sprendimų ir su šiais iššūkiais susidorojame. Optimizmą dėl pradėjusių stabilizuotis žaliavų kainų, panaikintų karantino apribojimų ir atsigaunančios prekybos slopina šalyse stringanti vakcinacija bei kylanti ketvirtoji pandemijos banga, tačiau pasitikime savo komanda ir tikime, kad jeigu prireiks dar vieno karantino, jis jau nebebus toks griežtas ir didelės įtakos gamybos apimtims nepadarys,“ – sako SBA viceprezidentas Egidijus Valentinavičius.

Anot jo, šiais metais augimą rodantys skaičiai išsipūtė, nes pernai antrąjį ketvirtį pardavimai buvo ženkliai kritę, kadangi dėl karantino ir stojusios prekybos įmonės buvo priverstos skelbti kelių savaičių prastovas.

„SBA Home“ įmonių grupei priklausančios 5 baldų gamybos bendrovės pardavimus vidutiniškai padidino 24 procentais. „Klaipėdos baldai“ per 2021 m. pirmąjį pusmetį produkcijos pardavė už daugiau kaip 39 mln. eur – penktadaliu daugiau nei pernai. „Visagino linija“ pardavimus didino 12 proc. iki beveik 36 mln. eurų. Šilutės rajone veikianti „Germanika“ baldų pagamino ir pardavė už 27,6 mln. eurų – tai beveik 40 proc. daugiau nei pandeminių 2020 m. pirmąjį pusmetį. „Šilutės baldai“ produkcijos pardavimus padidino trečdaliu – iki 21,4 mln. eurų. „Mebelain“ augo 43 proc. – iki 19,5 mln. eurų. „SBA Home“ nepriklausanti minkštųjų baldų gamintoja bendrovė „Kauno baldai“ pardavimus padidino pusantro karto iki 13,7 mln. eurų.

„Nepaisant šių tamsių debesų horizonte tęsiame suplanuotas didžiules investicijas į du projektus: „Kauno baldų“ pastatų konversiją ir naujos, labiausiai robotizuotos regione gamyklos „Inno Line“ statybas šalia Klaipėdos, SBA industrinių inovacijų slėnyje. Jie gerokai išplės SBA baldų sektoriaus gamybos pajėgumus ir leis padidinti mūsų konkurencingumą globaliu mastu,“ – tvirtina E. Valentinavičius.

SBA inf.

1 skaitytojų komentaras
Eee 2021 liepos 29d., 22:2584.15.178.82

ALGAS NURĖŽĖ TREDŽDALIU.
VERGIJA

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą