Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Į ką atkreipti dėmesį renkantis vonios gyvatuką?

Publikuota: 2021 liepos 20 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Įrengiant vonios kambarį neretai kyla klausimų, koks gyvatukas galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Prekyboje galime rasti iš tiesų nemažą siūlomos produkcijos pasirinkimą, todėl atsižvelgus į keletą svarbiausių kriterijų atrasti palankiausias pasirinkimo galimybes bus galima gerokai greičiau ir paprasčiau. Platų vonios gyvatukų asortimentą galite rasti čia, o įvertinę kelis pagrindinius niuansus išsirinkti tinkamą produkciją galėsite kur kas sklandžiau. Taigi, ką naudinga vertinti ieškant palankiausių pasirinkimų?

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Paskaičiuokite optimalią gyvatuko galią

Vonios gyvatukų galingumas gali smarkiai varijuoti, todėl pirmiausia naudinga paskaičiuoti, kokia galia gali būti optimaliu pasirinkimu. Formulė, kurią galite naudoti skaičiuodami gyvatuko galią, yra labai paprasta – vonios kambario plotą padauginkite iš šimto, ir gautas rezultatas parodys, kokio galingumo šildymo įranga galėtų geriausiai pasiteisinti. Jei vonios kambaryje yra naudojama ir papildoma šildymo įranga, tokiu atveju galite rinktis mažesnės galios gyvatuką.

Šildymo įrenginio pajungimo būdas

Nors anksčiau dažniausiai buvo naudojami prie centrinės šildymo sistemos prijungti gyvatukai, tačiau šiandien pasirinkimo galimybės yra gerokai platesnės. Dabar taip pat gali būti pasirenkami elektriniai šildymo įrenginiai, kurie gali būti įjungiami tik tada, kai to reikia. Pavyzdžiui, elektrinį vonios gyvatuką galite įjungti tik tada, kai reikia išdžiovinti rankšluosčius ar pašildyti vonios patalpą, o kitu metu toks šildymo įrenginys gali būti laikomas išjungtas. Įvairių tipų vonios gyvatukų galėsite rasti Pigu.lt parduotuvėje, todėl tikrai išsirinksite tokius, kurie geriausiai atitiktų jūsų asmeninius pageidavimus.

Gamintojas

Vonios gyvatukų įsigijimą gali pasiūlyti ne taip ir mažai skirtingų prekinių ženklų, todėl ieškodami geriausio pasirinkimo galite pasidomėti, kokių gamintojų šildymo įrenginiai yra vertinami palankiausiai. Interneto vartotojų atsiliepimai gana dažnais atvejais gali padėti gerokai paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą, todėl pasidomėkite, kokie prekiniai ženklai yra sulaukę daugiausiai palankių įvertinimų ar rekomendacijų.

Įvertinkite, kiek vietos užims gyvatukas

Vonios gyvatuko pajungimas vonios kambaryje pareikalaus šiek tiek vietos, todėl vertėtų iš anksto įvertinti, kiek erdvės galite skirti šiam įrenginiui. Renkantis vonios gyvatuką vertėtų išsiaiškinti, koks optimalus jo aukštis ir plotis galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu, ir taip pat naudinga išsiaiškinti, ar gyvatuką bus paprasta pasiekti lipant iš vonios ar dušo kabinos.

Gyvatuko dizainas

Nors dar nepradėjus gyvatuko paieškų gali atrodyti, kad visų šių įrenginių dizainas yra identiškas, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa. Šių šildymo įrenginių dizainas gali labai varijuoti, todėl turėsite galimybę išsirinkti tokį įrenginį, kuris geriausiai derėtų prie jūsų vonios interjero. Renkantis gyvatuką taip pat naudinga atsižvelgti ir į tai, kokia šio įrenginio spalva: vonios gyvatukai gali būti balti, juodi, aukso ar sidabro spalvos ir t.t. Jei vonios gyvatuką rinksitės internetu, turėsite galimybę atranką vykdyti pagal šio prietaiso spalvą, ir tikrai rasite jums labiausiai tinkantį sprendimą.

Kiek pinigų planuojate investuoti?

Nors kaina dažniausiai nėra esminis kriterijus, tačiau svarstant, kokį gyvatuką rinktis, dėmesys gana dažnai krypsta ir į šių įrenginių įkainius. Jei dar iš anksto nuspręsite, kokią pinigų sumą galite sau leisti investuoti, galėsite gerokai susiaurinti paieškas, taigi, pasvarstykite, koks bus šio šildymo įrenginio įsigijimui skirtas biudžetas.

Jei nuspręsite vonios gyvatuką pirkti internetu, turėsite galimybę iš anksto pasidomėti, kiek laiko truks šio prietaiso pristatymas. Jei jums yra svarbu tokio įrenginio sulaukti kiek įmanoma greičiau, Pigu.lt parduotuvės prekių atrankos filtre galėsite pasirinkti „atsiimkite šiandien“ – tokiu atveju prekės atsiėmimui ar išsiuntimui bus paruošiamos dar tą pačią dieną.

.

.

Užsakymo Nr. 210720

Rašyti komentarą