Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės ligoninėje atnaujinta pacientų lankymo tvarka

Publikuota: 2021 liepos 07 Kategorija: Gyvenimas, Sveikata

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Reikės gauti leidimą, lankytojai bus registruojami.

Nuo šiol Šilutės ligoninėje vėl galima lankyti sergančius artimuosius, tačiau lankytojai turės laikytis tam tikros tvarkos.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Pacientų lankymas gydymo įstaigoje vykdomas laikantis taisyklių, užtikrinant žmonių srautų reguliavimą, dėvint asmens apsaugos priemones ir laikantis privalomų infekcijų kontrolės reikalavimų.

Pacientus gali lankyti asmenys, neturintys ūmių kvėpavimo takų infekcijos simptomų. Pavyzdžiui, karščiavimo, slogos, kosulio, pasunkėjusio kvėpavimo ir kuriems netaikoma saviizoliacija.

Artimieji ir jų lankomi pacientai turi dėvėti nosį ir burną dengiančias veido apsaugos priemones (kaukes, respiratorius).

Šilutės ligoninėje gydomus pacientus galima lankyti kasdien nuo 11 val. iki 12 val. ir nuo 16 val. iki 17 val., tačiau pacientą vienu metu gali lankyti tik vienas asmuo ir ne ilgiau nei 15 minučių.

Esant palatoje daugiau negu vienam pacientui, vienu metu gali būti lankomas tik vienas pacientas.

Svarbu tai, kad Šilutės ligoninėje gydomi pacientai gali būti lankomi tik turint skyriaus vedėjo ar budinčio gydytojo leidimą.

Lankytojai bus registruojami ir Šilutės ligoninės lankytojų registre, kuriam užpildyti lankytojų bus prašoma pateikti vardą ir pavardę, tel. numerį, gyvenamosios vietos adresą, lankomo paciento vardą ir pavardę, paciento palatą bei užregistruojami lankytojų kūno temperatūros rodmenys.

Visa ši informacija bus saugoma 1 metus, po to sunaikinama.

www.silutesligonine.lt inf.

Rašyti komentarą