Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės jubiliejus prasidėjo įspūdingu koncertu

Publikuota: 2011 gegužės 28 Kategorija: Šilutėje

Vakaro žvaigždės: L. Mikalauskas (kairėje) ir D. Katkus. (Oresto Lidžiaus nuotr.)Vakaro žvaigždės: L. Mikalauskas (kairėje) ir D. Katkus. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinio orkestro (meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus) pasirodymas centrinėje Šilutės miesto Lietuvininkų gatvėje penktadienio vakare kartu su operos solistu Liudu Mikalausku, regis, užbūrė ne tik daugiatūkstantinę žiūrovų minią, bet keturkojus nakties bastūnus…

Koncertui dar nė neįpusėjus, trumpam nutilus simfoninės muzikos melodijai, kažkur šalia scenos pasigirdo pratisas: „Aū-ū-ū!…“

-Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinį orkestrą sveikina visi Šilutės šunys! – džiaugsmingai pranešė žodžio kišenėje niekada neieškantis orkestro vadovas D. Katkus, sukeldamas audringą žiūrovų juoko bangą. Tačiau ir ji nepajėgė užgožti nakties bastūno arijos. – Užkiškit tam šuniui snukį! – po akimirkos nuo scenos riktelėjo D. Katkus. Bet šuniui ir tai buvo nė motais, jis toliau traukė savo partiją…

Tuomet orkestro vadovas kreipėsi į įsivaizduojamą gyvulių globos draugijos pirmininką, kad tas sutramdytų įsiaudrinusį solistą. Ir, patikėkit, šuo nutilo, leisdamas Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui tęsti pasirodymą į Šilutės 500 metų jubiliejaus atidarymo vakarą susirinkusiems šilutiškiams ir miesto svečiams.

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras su dainininku L. Mikalausku šilutiškiams buvo parengę maždaug vienos valandos trukmės klasikinės muzikos programą. Po to ant scenos pakilo garsus roko gitaristas Martynas Kuliavas su grupe „Ingenious“, jie kartu su Vilniaus savivaldybės kameriniu orkestru Lietuvos kultūros sostinei padovanojo įspūdingą simfoninio roko koncertą.

Nutilus paskutiniams roko muzikos akordams, ant miesto simbolio – evangelikų liutreonų bažnyčios sienos buvo iškelta Šilutės jubiliejaus vėliava. Vidurnaktį Lietuvos kultūros sostinės senamiesčio padangę nušvietė įspūdingi fejerverkai.

Šiandien, šeštadienį, visą dieną Šilutėje šurmuliuos jubiliejiniai renginiai.

24 skaitytojų komentarai
Zo 2011 gegužės 28d., 11:2578.61.169.103
Garsistai gavo velnių nuo D. Katkaus už garso trukūmą. Ir teisingai per repeticijas muzika garsiau ėjo nei per koncertą

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 4

Atsakyti

zozojui 2011 gegužės 28d., 11:5784.15.185.52
Ar kartais prie įgarsinimo nebus prikišęs nagus Skripka?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 4

Atsakyti

žurnaliūga 2011 gegužės 28d., 21:0686.100.144.130
Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, vadovaujamas profesoriaus Donato Katkaus ir Liudas Mikalauskas bei niekur dar nematytas lazerių šou ant Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčios, įspūdingas šventinis fejerverkas. Skamba viliojančiai? Eitumėt paklausyti ir pasižiūrėti?
Buvau.
Šventę pradėjo nepelnytai Šilutės “valinsku” vadinamas “nepakeičiamasis” Marius Budraitis. Miestelėnai “nuščiuvo”. Vyy, kaip nereaaaaliai dabar bus. Nežinia, ar pamiršęs, ar nenorėjęs prisiminti, jog Vilniaus m. savivaldybės kamerinio orkestro vadovas yra ne šiaip sau dirigentas, kuris nusprendė koncerto programą vesti pats [o tai, žinoma, labai nepaglostė Budraičio savimeilės], o dar be kita ko D. Katkus yra ir profesorius. Bet tai juk neesmė Budraičiui, Katkų ne visi mėgsta, galima ir pamiršti. Pamiršti galima Katkų ir po koncerto…ir nematyti profesoriaus sėdinčio ant bažnyčios laiptų…negi varginsies svečią vaišinti? Aišku, kad ne.
Tačiau svarbiausiu Šilutės 500 metų šventės akcentu ir pažiba tapo apie 20 metrų nuo scenos (beje, M. Budraiti, žodis scena kirčiuojamas gale…) atitolusi būdelė, kurioje sėdėjo keletas ne itin šviežių vyrukų…taip, tai garsistai, visiškai teisingai. Kaip pasakė vienas praeivis “Prazdnik jest prazdnik”, na taip, jubiliejus ne kasdien, švenčia visi. Šventė ir garsistai. Matyt šiems “ponams” ne itin patinka rimtoji muzika. Aparatūros galingumas buvo prisuktas tiek, jog žymiai geriau girdėjosi už 50 metrų verkiantis kūdikis, negu ant scenos įmantria aparatūra apginkluotas grojantis kamerinis orkestras su vienu stipriausių bosų priešakyje. Ėjo moterys, ėjo vaikinai, ėjo seneliai ir močiutės, ėjom ir mes. Prašėm, maldavom pagarsinti nuostabią muziką, kad ja galėtų pasidžiaugti kuo daugiau žmonių. Nea. “Tegu žmonės mažiau rėkauja ir girdėsis,” – pasakė Rytis Pužaitis, tikriausiai buvęs atsakingas už koncerto įgarsinimą. O M. Budraitis ironiškai vaipėsi į ūsą…tipo “jūs čia nieko neišmanot – aš Šilutės valinskas!”. Mums neatstojant “valinskas” visų galų meistrui Ryčiui pasakė: “Nu eik paklausysi”. Rytis išėjo. Neaišku, ar klausė, ar rūkė, ar dar ką nuveikė. Garsas liko toks pat. Toks…švelniai tariant iš bačkos. Tačiau svarbiausia, jog M. Budraičio mikrofonas veikė pilnu galingumu. O taip, žinome kas čia svarbiausias.

Prof. Donatas Katkus: “Kokie glušiai garsino šį koncertą?” – pasakė mums profesorius, nulipęs nuo scenos.
Liudas Mikalauskas: “Gaila, jog šilutiškiai neturėjo galimybės išgirsti tokio grožio…darbo buvo įdėta tikrai daug…”

Miestelėnams ir kitiems naivuoliams, kurie užkibo ant Kultūros skyriaus PR’o, jog 500 -ųjų metų minėjimo pradžia bus nereali ir pagaliau Šilutės miesto šventėje “bus kas nors gero”, teko nusivilti.

O taip, dar juk knieti sužinoti apie įspūdingąjį, niekur nematytą lazerių šou. Ką gi…keturi teatrinai prožektoriai, keičiantys šviesios spalvas. Štai ir lazerių šou :D Gerai, kad trys vaikiukai turėjo lazeriukus: vieną žalią ir du raudonus. Jie išgelbėjo situaciją. Lazerių šou. Pravalas.
“Šis įspūdingas lazerių šou ant evangelikų (Budraičiui – kirčiuotas skiemuo LI, o ne GE) liuteronų bažnyčios skirtas visiems miestiečiams ir svečiams. Ši bažnyčia tapo Šilutės miesto simboliu ir čia atvykus garbingam svečiui visada stengiamasi jį nuvesti į šį pastatą”. Na taip, bažnyčios dabar pastatai…nebe šventovės ar maldos namai. Budraiti, ar pritrūkai epitetų?
Na, ir žadėtas įspūdingasis fejerverkas. Kokiam asilui gali šauti į galvą fejerverkus šaudyti už bažnyčios? Negi tokius gražius nupirko, jog gėda net rodyti žmonėms? O gal fejerverkų drioksėjimas buvo vakaro ašis, jog šie dunksėjo tyloje? Lygtai yra ne viena puiki daina apie Šilutės miestą.

O kaip TAU patiko ši šventė?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 40 Thumb down 11

Atsakyti

a.alkaitė 2011 gegužės 29d., 00:1378.61.35.108
Nuo Budraičio tuštybių mugės aš seniai nešdinuosi kuo toliau.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 26 Thumb down 5

Atsakyti

Jonas J. 2011 gegužės 29d., 10:3778.61.238.68
Labas.
Koncertas patiko. Dėl garso: man tai diskutuotinas klausimas. Ar visada reikia tokio garso, kad viską aplink perrėktum? Kažkodėl lakštingala nesistengia užgožti visų savo garsu. Atvirkščiai: tie, kas ją nori išgirsti, tiesiog nutyla ir išjungia savo radijas (jeigu būna tokias pasiėmę į paupį ar gamtą) ar kt. garso šaltinius. O netgi netoli manęs buvo kelios moteriškės, kurios 1.5 val. taip ir nenustojo kalbėtis – ir kam jos varginosi kažkur eiti? Vien dėl povyzos – pasakos, kad buvo koncerte… o tas toks nevykęs…
Manau, kad pritrūko patirties visiems: žiūrovams – kad koncerte reikia tylėti (nesvarbu, kad koncertas gatvėje), o garso operatoriams – dirbti tokio lygio koncerte.
Bet patirtis ateina su metais. Dar šimtas kitas ir viskas bus gerai :) ).
Su švente, šilutiškiai, jubiliejiniai metais dar nesibaigė!

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 30 Thumb down 5

Atsakyti

Glušius 2011 gegužės 29d., 19:2578.61.121.115
PASTABA DĖL VAIKO
Vaiko verkimas girdėjosi per tas pačias priekines kolonėles.Tai gal orkestrui gatvėje groti ir reikėtų pasirinkti tokį repertuarą,kad mikrofonas stovintis per 20cm nuo smuiko užjautrintas tiek,kad už 50m verkiantis vaikas per kolonėles girdisi garsiau už visą orkestrą?
P.S.Gal ir antroje koncerto dalyje trūko garso?

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 4 Thumb down 4

Atsakyti

. 2011 gegužės 30d., 15:2981.7.78.91
žurnaliūga nebūtų žurnaliūga jeigu neparašytu kaip”reikia”
Cituoju: Miestelėnams ir kitiems naivuoliams, kurie užkibo ant Kultūros skyriaus PR’o, jog 500 -ųjų metų minėjimo pradžia bus nereali ir pagaliau Šilutės miesto šventėje “bus kas nors gero”, teko nusivilti
O kaip TAU patiko ši šventė?

Manau šventė didžajai daugumai miestelėnų ir svečių patiko.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 3

Atsakyti

žiūrovas 2011 gegužės 29d., 11:4878.61.50.150
Jo, to vaikino (Budraičio) tarškėjimas jau yra stipriai nusibodęs. O kas dėl Valinsko, tai juk chamas… Ar čia reikia tuo didžiuotis?
Manau, kad šventė buvo normali. Žinoma, lengva ką nors sukritikuoti, bet reikia ir įvertinti kad buvo įdėta daug pastangų. Buvo daug renginių

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 1

Atsakyti

Pylimas 2011 gegužės 29d., 13:5478.61.142.21
Šiaip tikrai smagu, kad įvyko tokio lygio renginys, turbūt kamerinio orkestro Šilutėj seniai nebuvo ir dar ilgai nebus. Bet jeigu daryt,tai daryt kokybiškai iki galo, o ne patikėti garsinimą vietiniams saviems”meistrams”, kurie orkestro niekada nėra įgarsinę ir neturiu žalio supratimo kaip normaliai taip padaryti, taigi nėra ko stebėtis, kad garsas buvo prastas. O tai buvo nemalonui tiek žiūrovams , kurie neišgirdo to ką turėtų girdėti, tiek ir muzikantams, kurie turbūt ne taip gerai girdėjo patys save ir savo kolegas, o tai apsunkina grojimą. Žinoma iir nemaža dalis publikos nėra priaugus iki tokio lygio renginių ir ateina tik dėl kažkokios povyzos, bet čia nieko nepadarysi, nors jeigu bent kiek dažniau būtų tokie renginiai dalį būtų galima “užauginti” ir auklėti , tada bent jau nekalbėtų koncerto metu. O šiaip nepaisant tų trūkumų džiaugiuosi ,kad toks renginys vyko ir Šilutėj apsilankė tikrai aukšto lygio atlikėjai.Belieka tikėtis ir palinkėti, kad panašių renginių nereiktų laukti dar 10 ar 15 metų ir jų vis gausėtų, tada tikiuosi bus išmoktos ir šio renginio klaidos.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 1

Atsakyti

Daiva Pylimui 2011 gegužės 29d., 16:2885.206.87.61
Ar dabartinė rajono valdžia gali “užauginti” publiką , kuri tinkamai įvertintų tokio lygio koncertus ir jiems pasiruoštų ? Jeigu vienas iš įtakingiausių dabartinės valdžios vyrų net nedalyvauja miesto jubiliejuje, o tik palieka savo priešrinkiminę šašlykinę prie viešbučio ” Deims” reklamuoti savo partiją ir savivaldybės administracijos direktorę :)

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 19 Thumb down 0

Atsakyti

Jonas J. 2011 gegužės 30d., 17:4578.61.238.68

Siūlau vieno asmens veiksmų netapatinti su visa rajono valdžia. Ir ar tikrai valdžia (ir tik valdžia?) turi rūpintis, kad publika augtų?

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 2

Vietinis meistras 2011 gegužės 29d., 19:0578.61.121.115
Visiškai aišku,kad Šv.Kristoforo orkestras,labai aukšto lygio kolektyvas ir Lietuva turi kuo didžiuotis. Ir repertuaras skambėjęs Šilutėje puikus,bet deja ne vietoje.Tokie subtilūs ir ramūs kūriniai išskirtinai turi būti atliekami ne praeiviams gatvėje kurių buvo apie 50% , o kamerinėje aplinkoje publikai,kuri žino ,ko atėjo klausytis.Po pirmų trijų kūrinių, su siaubu suvokiau,kad pirmoje dalyje repertuaras ir liks toks subtilus.200proc.esu įsitikinęs,kad nei maestro M.Pitrėnas Kauno simfoninio orkestro dirigentas,nei Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro dirigentas G. Rinkevičius, nebūtų pasirinkę tokio repertuaro bet kokio miesto šventėje groti gatvėje,kur turi skambėti visiškas klasikos “popsas”,netgi ne jos gerbėjui žinomos ir nuotaikingos melodijos.Nedidelis pvz. http://www.youtube.com/watch?v=8WeoaujEfrE&feature=related . O dėl mano supratimo spalvos , tai praktika mano tokia: du ar tris metus Lietuvos radijui įrašinėjau visus juos dominančius gyvus klasikos koncertus ir konkursus Klaipėdos konservatorijoje ir muzikiniame teatre , kuriuos po to transliuodavo LR.Teko garsinti ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro su Kauno valstybiniu choru(vad.profesorius P.Bingelis) koncertus(tiesa,jie po koncertų padėkodavo už bendradabiavimą).Taip pat daugybę kartų teko dirbti su buvusiu LRT lengvosios muzikos orkestru vad.maestro J.Cechanovičiaus.Apgailestauju ir atsiprašau tikrųjų klasikos gerbėjų už mūsų klaidas,kurios buvo padarytos dėl orkestro vadybos visiško nesirūpinimo kolektyvo gastrolėmis ir reikalingos profesionalios informacijos nepateikimo.Jiems to reikėtų pasimokyti iš mano aukščiau paminėtų savo kolegų.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 1

Atsakyti

žurnaliūga 2011 gegužės 29d., 13:5886.100.144.130
šventė buvo puiki, bet jos atidarymo koncertas…be žodžių… turėję tokius atlikėjus ir nemokėję jų įgarsinti…atleiskit, čia jau nemokšiškumas.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 7

Atsakyti

viskuo patenkintas 2011 gegužės 29d., 15:5478.61.29.168
Turiu seną tradiciją nesilankyti miesto šventese,šį kartą jos tai pat nesulaužiau,todėl dėl nieko nesinervinu ir esu viskuo patenkintas.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 9

Atsakyti

Žmogelis 2011 gegužės 29d., 16:1078.61.182.104
Tai prastas įgarsinimas buvo? O kas statė įdomu, patys šilutiškiai?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 1

Atsakyti

Rytis Pužaitis 2011 gegužės 29d., 16:1678.61.131.210
Na tiesa pasakius ilgai laukiau baisios kritikos. :) SULAUKIAU – bet ne tiek jau ji baisi, kai šnekama neargumentuotai.

“Ponas žurnaliūga” pasisakęs iš visos širdies, tikriausiai apskritai nelabai yra matęs orkestrų pasirodymų nei realybėje nei per TV. Ironija ar ne, bet taip galima spręsti. Patarimas nuo manes būtų pasižiurėti bent kažką panašaus ir atkreipti dėmesį koks būna renkamas koncerto repertuaras tam tikromis sąlygomis. Nuo kada, koncertui kuris vyksta gatvėje (šurmulyje – kuris yra neišvengiamas dėl žmonių gausos susidarančio triukšmo lygio) yra parenkamas grynai kamerinės aplinkos reikalaujantys kūriniai? Čia jau yra neapgalvojimas dirigento sudarant koncertinę programą. Įranga nėra visagalė. Kad kašką pagarsinti – reikia “paduoti” garsą į mikrofoną, o ne atlikinėti kūrinius kurių atlikimui yra “glostomos” stygos (repertuaro parinkimas).

“…keletas ne itin šviežių vyrukų…taip, tai garsistai… …Šventė ir garsistai…” – iš tų keletos būdelėje, tai tik vienas buvo “garsistas” ir tamstos pastabumas tikrai labai “siauras” jei bandai apkaltinti alkoholį, matyt Pats (”zurnaliuga”) buvai pašventęs :)

“…“Tegu žmonės mažiau rėkauja ir girdėsis,” – pasakė Rytis Pužaitis, tikriausiai buvęs atsakingas už koncerto įgarsinimą… …Mums neatstojant “valinskas” visų galų meistrui Ryčiui pasakė: “Nu eik paklausysi”. Rytis išėjo. Neaišku, ar klausė, ar rūkė, ar dar ką nuveikė. Garsas liko toks pat. Toks…švelniai tariant iš bačkos.” – Ar tai neteisybė? Nuo kada operos ir baleto teatre koncerto metu žiūrovai šneka apie savo šeimas, draugus ka pirko ir kas kiek gauna algos :) To nebūna. Apėjau aplink ir klausiau kur girdisi, girdėjosi ten kur nebuvo keliamas šurmulys.

Ponas “zurnaliuga” ar matėte mane rūkantį koncerto dieną? Čia jau Tamstos fantazijos eilinis vaisius. :) Už ką aš esu atsakingas tai jau mano, užsakovų ir atlikėjų pasirodančių ant scenos reikalas – aš nesu viešas asmuo. :) Tai turėkite omenyje kai sekantį kartą vartosite mano asmens tapatybės duomenis.

“Tačiau svarbiausia, jog M. Budraičio mikrofonas veikė pilnu galingumu. O taip, žinome kas čia svarbiausias.” – pasikartosiu, kad pagarsinti garsą – reikia paduoti “tą garsą” į mikrofoną. Budraitis man nei giminė, nei darbdavys, nei draugas – taip kad tam tikrus vos ne “kartelinius” susitarimus taip pat galite pamiršti.

Teisingai parasė “Jonas J.” “..Manau, kad pritrūko patirties visiems: žiūrovams – kad koncerte reikia tylėti (nesvarbu, kad koncertas gatvėje),…” – patirties niekada nebūna perdaug, bet jos tikrai užtenka be problemų dirbti nepirmus metus su visos Lietuvos atlikėjais (kurie lieka patenkinti mūsų darbu) ir tikrai ne mažesnio lygio programose :)

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 12 Thumb down 14

Atsakyti

jeigu 2011 gegužės 29d., 18:4984.15.187.171
Pritariu kiekvienam išsakytam kritikos žodžiui dėl įgarsinimo. Kad kritika teisinga, parodo ir tai, jog jos laukė Rytis Pužaitis. Ne tik laukė, bet dar ir tokiai ilgai rašliavai laiko negailėjo. Būtų užtekę parašyti trumpiau: “atsiprašau, nuvyliau, nemokėjau, nesugebėjau, bet išmoksiu pamoką”.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 7

Atsakyti

2011 gegužės 29d., 16:2078.61.24.50
Esu klasikinės muzikos ,,fanė”. Orkestro nėjo girdėti, tad ką daryti… Šuns lojimas buvo klaikus.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 0

Atsakyti

Daiva Pylimui 2011 gegužės 29d., 16:4285.206.87.61
Prisipažinkime, kad tokio lygio orkestro nebuvume pasiruošę priimti. Ir čia kaltas ne Rytis Pužaitis, o tie , kas rašo šioms šventėms scenarijus .

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 7

Atsakyti

šuo 2011 gegužės 29d., 16:5378.61.29.168
atsiprašau už lojimą…bet pašerti kartais tai galėtumėt au…,nors gyvulys esu bet ėsti tai norisi…auau!

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 3

Atsakyti

Egle 2011 gegužės 29d., 22:1978.61.2.128
Brangieji,
ką kalbate nesamones, daug kartų užsakinėju koncertus su atlikejais. Vedant derybas dėl scenos nuomos aptariami visi niuansai- scena, įgarsinimas ir tuo pačiu aptariami atlikėjo pageidavimai dėl scenos. Tad sutarties sąlygose turėjo būti numatyta už ką ir kiek mokama, kokio lygio scena statoma. Garsas buvo prastas, nekalbėkime niekų nemokame priimti ar pan… Nesiimk darbo , jei nesi pajėgus jį atlikti iki galo. Kodėl vedančiojo mikrofonas buvo labai labai gerai įgarsintas. Dar daug klausimų, bet kas iš to, kad labai jau gabūs šio koncerto organizatoriai, kurti legendas ir menkinti aplinkinius, bet ne save,,,

Labai gaila

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 6

Atsakyti

šilutiškė 2011 gegužės 29d., 23:0094.244.78.37
Deja, negalėjau dalyvauti šiame svarbiame Šilutei šventėje, bet labai džiaugiuosi, kad nepaisant visko, valdžia suskubo, ir buvo staigiai reaguota į iškilusias problemas, priminsiu incidentą su Vilniumi. Daug dirbta, daug daryta, ne visada bus , kad viskas klostysis gerai, bet brangūs, šilutiškiai, nemiela skaityti tokius jūsų parašymus, nemiela išgirsti kritikos, ir visgi, tiesa, kad niekaip neišmokstame elgtis renginyje tinkamai… Bent kartą pamirškite visas probelmas , bėdas, pletkus, nematykite kitų, mėgaukitės laiku , pasibuvimu aplinkoje , kurioje jungia savi- šilutei prijaunčiantys žmonės. Linkiu, kad kitą kartą būtų mažiau tokių asmeninių žmonių nuoskaudų, pykčio, nepasitenkinimo. Yra kaip yra, bet ne miela būtų iš girsti per kokia LNK žinias iš neigiamos pusės apie šį renginį, miestelėnus, žmones. Tai tiek.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 4

Atsakyti

Silutiske 2011 gegužės 30d., 11:1778.61.143.129
mieliejei, ko jus pykstates. Viskas buvo super. neidavau i miesto sventes, o si karta nuejau. uzteko, kad viskas buvo iskilminga, grazu, nesimate girtu. visa silute atrode vieninga. Ko daugiau reikia. gyvenkite graziomis akimirkomis, o ne matykite blogi. Koks ten anekdotas, kada pesimistas ir optimistas vaziavo pro kapines? …….vienas mate kryzius , o kitas vienus pliusus. Vat taip va…..

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 2

Atsakyti

Lina 2011 birželio 10d., 12:5385.206.11.243

Tiesa ir apie garsą, ir apie Šilutės valinską. Žmogus iniciatyvus, bet nenuoširdus, tikras garbėtroška, savinasi kitų idėjas ir prisistatinėja kaip idėjų autorius. Ar bus kas jam į akis pasakys apie tą jo nesąžiningumą? Kopijuoja jau kitų įgyvendintas idėjas, o čia Šilutėje pristatinėja kaip savas. Ar ba dar geriau, jei kas kokią idėja laikraštyje ir kokiame pokalbyje pasidalino, žiūrėk jau marka trimituoja, kaip savo idėja.
Man šioje šventėje gerų emocijų nekėlė ne tik šis žmogus. Pakraupau, kad kai kas sąžinę praradęs užsiėmėm lupikavimu. Čia aš apie Šilutės vėliavas. Valstybinė trispalvė kainuoja apie 60 litų, o Šilutės vėliava pvz “Pasidaryk pats” – 180 litų!Kiek savivaldybė t.y. mes gavome už mūsų miesto simbolio naudojimo komerciniai tikslais? Manau, kad nieko.
Dar padėką tokiam lupikautojui žemai lankstydamiesi įteikė. Tiesiog nepadoru.
Buvo kažkokia viltis, kad lyg kas tai ir pasikeitė su šiuo jubiliejumi Šilutėje, bet nepasikeitė niekas…

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą