Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

„Šilutės polderiai“ siekia skaidrumo

Publikuota: 2021 birželio 11 Kategorija: Aktualijos, Verslas

STT nuotr.STT nuotr.

„Skaidrumo akademijos“ dalyviais tapo 21 organizacija. Viena iš jų – UAB „Šilutės polderiai“.

Lietuvos Respublikos Prezidento inicijuotos ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) organizuojamos iniciatyvos „Skaidrumo akademija“ dalyviais tapo 21 viešojo sektoriaus organizacija, kurios kartu su projekto ekspertais kurs korupcijai atsparią aplinką. Kitos prisijungusios organizacijos dalyvaus bendrose veiklose, konsultacijose, mokymuose ir dalinsis savo gerąja patirtimi.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šiandien „Skaidrumo akademijos“ organizatoriai, ekspertai ir dalyviai nuotoliniu būdu aptars iniciatyvos lūkesčius bei bendros veiklos tolesnius etapus.

Viešojo sektoriaus organizacijos galėjo pasirinkti, kokia apimtimi ir kokiais korupcijai atsparios aplinkos kūrimo klausimais nori įsitraukti į „Skaidrumo akademijos“ veiklą. Organizacijos, norinčios kurti korupcijai atsparią aplinką nuo pradžių arba stiprinti vieną ar kelias korupcijos prevencijos priemones, tapo „Skaidrumo akademijos“ dalyviais ir gaus tiesioginę projekto ekspertų pagalbą. Kitos prie „Skaidrumo akademijos“ prisijungusios organizacijos galės dalyvauti bendrose projekto veiklose, konsultacijose, mokymuose, dalintis savo gerąja patirtimi kuriant korupcijai atsparią aplinką.

„Nuo šių metų pradžios savo veiklą pradėjusi Skaidrumo akademija džiugina aktyvumu. Jau turėjome 7 renginius, apie 1400 dalyvių. Šiandien naujas svarbus etapas – startuoja praktinės antikorupcinės aplinkos kūrimo „dirbtuvės“ ir turime net 21 organizaciją, panorusią būti pirmaisiais dalyviais. Lyderystė, noras tobulėti, tapti sėkmės ir gerųjų pavyzdžių skleidėjais yra tai ko reikia Lietuvos viešajam sektoriui, tai stiprina šalies demokratiją ir nacionalinį saugumą“, – sako Lietuvos Respublikos Prezidento vyriausiasis patarėjas Darius Kuliešius.

„Sveikinu pirmuosius „Skaidrumo akademijos“ dalyvius, kurie aktyviai išreiškė norą imtis realių veiksmų, kuriant korupcijai atsparią aplinką. Ačiū ekspertams ir partneriams, kurie yra pasiruošę pasidalinti savo sukaupta patirtimi ir taip padidinti kitų organizacijų, o kartu ir viso viešojo sektoriaus veiklos kokybę“, – sako STT direktorius Žydrūnas Bartkus.

Organizacijoms tapus „Skaidrumo akademijos“ dalyviais, jie pildė „Skaidrumo akademijos“ klausimynus, įvertinta jų antikorupcinė būklė, parinkti jų poreikius atitinkantys ekspertai. Ekspertams pradėjus darbus su dalyviais, bus parengiamas veiksmų planas, jo įgyvendinimo metu ekspertai teiks konsultacijas, patarimus bei metodinę pagalbą, taip siekiant efektyviausių antikorupcinės aplinkos kūrimo rezultatų. Po vienerių metų arba kito su projekto dalyviu sutarto laikotarpio bus dar kartą įvertinama dalyvio antikorupcinė būklė, pasiekta pažanga. Įvertinus dalyvio pažangą, bus aptariami pasiekti rezultatai, pokyčiai bei pagal poreikį suderinami reikalingi papildomi veiksmai gerinti antikorupcinę aplinką.

Daugiau – https://www.stt.lt/naujienos…

Rašyti komentarą