Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Neteisėta žvejyba smarkiai atsirūgo

Publikuota: 2021 balandžio 26 Kategorija: Teisėtvarka

aad.lrv.lt nuotr.aad.lrv.lt nuotr.

Pažeidėjui gali tekti pakloti po šimtą eurų už kiekvieną sugautą karšį.

Aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijų pareigūnai, turėdami informacijos, kad sodyboje Šilutės rajone neteisėtai laikomi tinklai, surengė reidą. Aplinkosaugininkai nustatė pažeidėją, neteisėtai laikiusį penkis statomuosius tinklus, ir kitą asmenį, statomuoju tinklu pagavusį 42 karšius. Pastarajam už tai gali tekti sumokėti iki 4500 eurų

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

„Tikrindami įtariamą sodybą, pastebėjome šalia sodybos statomąjį tinklą valantį asmenį, o kibire šalia buvo išdoroti karšiai. Apklaustas asmuo prisipažino, kad neteisėtai žvejodamas tinklu pagavo karšių. Taip jis pažeidė Mėgėjų žvejybos taisykles ir už pažeidimą jam gali tekti sumokėti iki 4200 eurų žalą žuvų ištekliams ir administracinę baudą iki 300 eurų“, – sako Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas Ramūnas Strukčinskas.

Asmeniui, neteisėtai laikiusiam draudžiamus ne mėgėjų žvejybos įrankius, surašytas administracinių nusižengimų protokolas, jam gresia bauda iki 200 eurų. Tinklai iš jo paimti.

Aplinkosaugos pareigūnai primena, kad Nemuno deltos regioninio parko vandens telkiniuose nuo balandžio 20 d. iki gegužės 20 d. visus sugautus karšius privaloma nedelsiant paleisti atgal į vandens telkinį, išskyrus žvejojant polderiuose.

aad.lrv.lt inf.

Rašyti komentarą