Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutei – 500: dovanų karalius dar nemirė

Publikuota: 2011 gegužės 25 Kategorija: Šilutėje

Oresto Lidžiaus nuotr.Oresto Lidžiaus nuotr.

Artinantis Šilutės jubiliejaus iškilmėms, šių metų Lietuvos kultūros sostinėje kone kiekvieną dieną randasi naujų akcentų: vos tik centrinėje miesto dalyje buvo sustatyti „Šilutės butų ūkio“ bendrovės dovanoti suoliukai, kai pylimo šlaite ties senojo turgaus aikšte išdygo 10 metrų ilgio medinė poilsio aikštelė su suoliukais, savo forma primenanti senųjų kuršių burvaltę – kurėną.

Šį gražų akcentą Šilutei irgi padovanojo mieste veikiančios verslo įmonės: „kurėną“ pagal bendrovės „Nemuno deltos projektai“ parengtą brėžinį pagamino ir į pylimo šlaitą įmontavo Liepio firma „Stamela“.

Šventinį savaitgalį ant šio „laivo“ stiebo bus iškelta burė – Šilutės jubiliejaus vėliava, vėliau, kaip dera senųjų kuršių burvaltėms, prie stiebo smaigalio bus pritvirtinta vėtrungė.

Tačiau tai dar ne visos vietos verslininkų dovanos miestui: „Šilutės butų ūkio“ bendrovė, be minėtų 20 suoliukų, dar nupirko 10 vėliavų su Šilutės atributika, kurios prieš šventinį savaitgalį bus iškeltos centrinėje miesto dalyje, ant šios įmonės administruojamų daugiabučių namų sienų.

Šventinių dovanų miestas sulaukė ir iš komunalines atliekas rajone tvarkančios bendrovės „Cityservice“, – ši įmonė Tilžės gatvės skverui parūpino suoliukų su atlošais.

Iki jubiliejinių Šilutės renginių dar liko kelios dienos, todėl visai tikėtina, kad per tą laiką mieste atsiras ir daugiau naujų gražių akcentų.

3 skaitytojų komentarai
jo jo 2011 gegužės 25d., 16:5684.15.181.29
O ar negalėjo šie akcentai atsirasti anksčiau, dabar reikėjo laukti šitiekos metų

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 2

Atsakyti

pensininkė 2011 gegužės 26d., 08:1678.61.24.50

Ačiū Liepiui ir firmos kolektyvui. Jūs – šaunuoliai. O jo jo norėtųsi pasakyti, kad Jums gal kas neleido taip pasielgti dabar ar anksčiau. To negalite, tai gal ką kitką galite gero padaryti…

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 0

Atsakyti

Joo 2011 gegužės 27d., 07:5178.59.39.35

Šalia, Šilutės gražintojai, galėtų iš karklinių malkpagalių sukalti dar gražesnių suoliukų.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą