Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Taksistai varomi nuo Tilžės gatvės skvero

Publikuota: 2011 gegužės 24 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

Seniūno pavaduotojas A. Ivanauskas (kairėje) taksistams: 'Jums bus skirtos keturios vietos prie bibliotekos'. (Oresto Lidžiaus nuotr.)Seniūno pavaduotojas A. Ivanauskas (kairėje) taksistams: 'Jums bus skirtos keturios vietos prie bibliotekos'. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Jubiliejinėms 500 metų iškilmėms besirengianti Šilutė vieną kartą ryžosi iškelti taksistus iš vienintelės centrinėje miesto dalyje jiems skirtos aikštelės, kurią dar pernai buvo numatyta prijungti prie dabar jau baigiamo tvarkyti skvero su fontanu.

Taksi aikštelės vietoje buvo planuojama pastatyti Šilutės 500 metų sukakčiai skirtą meninį akcentą. Todėl dar pernai aikštelė buvo paaukštinta ir išgrįsta naujomis betoninėmis trinkelėmis.

Nepaisant to, kad vėliau Šilutės Rotary, Inner Wheel ir Soroptimos klubų siūlomos dovanos - skulptūros – šioje vietoje buvo atsisakyta, aikštelė buvo toliau tvarkoma.

Bėda ta, kad niekas nepasirūpino iš karto iškelti taksi aikštelės į kitą vietą. Todėl dabar, kai miesto seniūnija užsimojo tai padaryti per vieną dieną, kilo taksistų nepasitenkinimas.

Antradienio rytą prie Tilžės gatvės skvero atvykusiems seniūnijos vadovams teko išklausyti taksistų priekaištų dėl neva žlugdomo jų verslo. Tačiau seniūnas Raimondas Steponkus su pavaduotoju Algirdu Ivanausku buvo neperkalbami, – taksi automobiliams bus skirtos keturios vietos toje pat gatvėje, arčiau bibliotekos, o likusieji galės laukti savo eilės gretimos Dirvų gatvės aikštelėje.

Tą pačią dieną iš aikštelės grindinio buvo iškastas kelio ženklas „Taksi stotelė“, nuplautos stovėjimo vietas žyminčios linijos.

Šeštadienį čia vyks miesto jubiliejaus renginiai, o po švenčių aikštelės erdvė bus užpildyta vazonais su gėlėmis.

4 skaitytojų komentarai
jo jo 2011 gegužės 24d., 12:2784.15.190.204
Viskas labai teisingai, tik žinoma reikėjo anksčiau imtis tokių drąstiškų priemonių.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 20 Thumb down 1

Atsakyti

gyventojas 2011 gegužės 24d., 15:01195.182.74.143
Tai labai teisingas sprendimas.Tai ne taksistų lėšomis buvo sutvarkytas grindinys ir juolab tai labai nekultūringi taksi vairuotojai, kurie spjaudė saulėgražas, mėtė nuorūkas. SENIAI LAIKAS JIEMS BUVO PARODYTI VIETĄ. IR NEREIKIA SAPALIOTI APIE ŽLUGDOMĄ VERSLĄ.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 25 Thumb down 0

Atsakyti

Saule 2011 gegužės 25d., 17:2088.216.82.93
Taksistai turetu nepykti, kad jie perkeliami keli metrai i sona. Nes aikstele buvo paversta siukslynu vidury miesto, nuorukos, popieriai ir kitos siuksles ten budavo nuolat . Daznai matydavau, kaip taksistai is masinu visas siuksles iskrato ant grindinio. Mylekime ir puoskime savo miesta. O verslas tikrai nenukentes.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 0

Atsakyti

Vilija 2011 gegužės 26d., 07:57213.197.129.86
Taksistų teikiama paslauga taip pat reprezentuoja miestą, rajoną. Pažiurėkite kokia šių mašinų tvarka salone, o pačių vairuotojų apranga, jų elgesys aikštelėje laukiant klientų.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą