Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Opozicionierių balsas, kaip šuns, į dangų neina

Publikuota: 2021 kovo 10 Kategorija: Nuo'monės

Politpatologinės įžvalgos.

Šilutė – Pamario kraštas.
Bet ir čia yra žemė ir yra dangus.
Danguje įsitaisę du Vė – klausimas: ar tuos du Vė galima vadinti dablVė? – ir Ko.
Arčiau žemės – aštuoni, opozicionieriais vadinami.
Kartais ir jie kelia balsą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

O ką daugiau jiems kelti, kai gyvenimo lygi ir be jų yra kam kelti?
Jie kelia balsą po vieną ar du, bet pasitaiko, kad ir visi kartu.
O, bet, tačiau, vis dėlto jų balsas, kaip šuns, į dangų dažniausiai neina.
Ir išvis juos reikėtų laikyti arčiau būdos, maždaug per grandinės ilgį, kad saugotų tai, kas jiems pavesta saugoti.
Te kelia vėją, – po vieną ar du, o kartais ir visi kartu, – lai virpina orą savo balsu, bet prie visuotinio gėrio kūrimo krašte – nei dantim, nei nagu.
Nes ten, danguje, įsitaisę du Vė – vis dėlto ar galima juos vadinti dablVė? – ir Ko, kurie ir pasirūpins šioj žemėj viskuo.
O mes, kurie ant žemės, rankomis plojam, patys pašokam, patys padainuojam ir už tą gėrį du Vė ir Ko dėkojam.
Taip buvo vakar, taip yra šiandien, taip bus ir rytoj, tiesa?
Aleliuja!

Nesirkite ir jūs.

Kaip visada…
Orestas

4 skaitytojų komentarai
Blogio nuojauta gadina nuotaiką. 2021 kovo 10d., 16:075.20.106.18
Nelabai supratau apie ka parasei,bet apie opozicija galiu ir as pasisakyti. Man labai idomu,kodel opozicijos veikla Siluteje apsiriboja tik rengiamu projektu kritika,abejoniu del ju reiskimu,aktyviais veiksmais bandyti projektus stabdyti. Kodel opozicija neturi savo originaliu pasiulymu iniciatyvos, kodel opozicija nestebi jau vykdomu projektu kokybes ? Kaip tokia garbinga opozicija susirupinusi apipuvusiu medziu issaugojimu,visiskai nepasiziurejo i taip kvailai ” tobulinamus” saligatvius Lietuvininku gatveje ? Vienas klounas nubraize ten dviraciu taka,kiti klounai sudejo akluju taka.Na ir koks tas saligatvis dabar yra ,kokybiskas gal ? Kiek tai kainavo ? Kodel is opozicijos niekas net nepirstelejo ? Kodel opozicija nekelia klausimu del tusciai taskomu pinigu ant visokiu ieciu ar pludziu sustatymo ziedo centre,kodel niekas nesipiktina del neprotingai siaurinamu keliu( sniego is miesto tai juk neveza koks cia gali buti siaurinimas). Kodel nekyla klausimu del stebejimo kameru neefektyvumo? Kodel nekyla klausimu del savivalisko tarnybu naujai atremontuotu gatviu laisvamanisko kasinejimo ? Kodel opozicijai rupi tik tie projektai kuriems numatomos skirti lesos ? Kodel veliau pasidaro opozicijai nebeidomu ? A? Ar ne todel kad opozicijos visai kiti tikslai nei Silutiskiu gerove ir gerbuvis.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 2

Atsakyti

stasys 2021 kovo 10d., 17:5878.62.16.44
“Konstruktyvi opozicija “- tai aštuonių Šilutės rajono tarybos nariu kamufliažas . Jie yra tarybos nariai ir juos valdo tas pats Meras , tik labai puiki priedanga tyliai snaudžiant gauti iki 1,00 MMA tariamoms išlaidoms padengti .

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 2

Atsakyti

Politologams 2021 kovo 10d., 20:0677.111.247.71
Viešpatėliau, susirinko alum apsunkę Surskiai ir Mauzeriiai ir klykia, kad dėl visko kalti konservatoriai. Ar jūs galėtumėte išvardinti visus pozicijos deputatus, ten tokių pavardžių kur liaudis nei matė nei girdėjo, o jei kas pavardę ir girdėjo, tai tarybos posedžiuose jų niekas negirdėjo. Ten tokia šokių mokytoja iš Vainuto ar balabaikininkas iš Karčemos žodžio nėra išlemenę. Pozicija tai yra Laurinaičio ir Pozingio marionetinės lėlės. Kaip truktels špagatą taip jų rankelės ir pakils.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 2

Atsakyti

Algimantas 2021 kovo 11d., 06:4584.15.189.68
viena galima pasakyti – kad visi vienodi . Jau vien iš to galima tą išvadą padaryti – kad visi labai sutartinai už nieko neveikimą tuos 500-600 EUR sau į kišenę grūdžiasi . Ir žiūri gėdos neturinčiomis akimis į žmones – kuriems valstybė uždarė verslus, ir kurie iš tikrūjų sunkiai verčiasi . AR JUS NEGĖDA PONAI JURJONAI , ŽEBELIENE , TAMAŠAUSKIENE, BŪDVYTI , ir kt.
Jūs akcentuojate ( ypač konservatoriai ) aukštus moralės principus politikoje . Bet juk teisybėje yra visai kitaip . Paneikite , jei aš neteisus

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 5

Atsakyti

Rašyti komentarą