Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Moters diena: geriausia dovana – grožio paslauga

Publikuota: 2021 vasario 22 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Moters diena: geriausia dovana – grožio paslauga.Moters diena: geriausia dovana – grožio paslauga.

Lietuvoje po dviejų mėnesių pertraukos duris atvėrę grožio salonai klientus ragina vėl grįžti į įprastą grožio rutiną, kurioje: veido valymo, antakių, manikiūro ir pedikiūro paslaugos atliekamos kas mėnesį, kirpimas, priklausomai nuo plaukų ilgio bei šukuosenos ir t. t. Tačiau be visų šių kasdienių procedūrų nepamirškime ir atsipalaiduoti! Keliaukime į masažus, pirtis, soliariumus…

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Geriausia dovana – SPA

Štai ir Moters dienos proga kviečiame vyrus dovanoti savo moterims grožio procedūrą. Verta pripažinti, kad karantino metu visi (tiek vyrai, tiek moterys) pasiilgo įvairių procedūrų, kurių dėka jaučiasi gražesni, tvirtesni, jaunesni ar labiau atsipalaidavę. Moters dienos dovanos įprastai turi būti gerai apgalvotos, tačiau šiemet siūlome pernelyg nesukti galvos ir mamai, sesei, mylimajai padovanoti laiką sau masaže ar procedūroje.

Kodėl verta dovanoti SPA?

Daugelis moterų karantino laikotarpiu buvo uždarytos tarp keturių sienų, todėl bent valandai išeiti į kokią procedūrą būtų ne tik pramoga, bet ir puikus metas skirti laiko sau, savo mintims kitokioje aplinkoje. Net psichologų atliktų tyrimų metu nustatyta, jog tos pačios sienos, žmonės ar daiktai per ilgą laiką gali turėti neigiamą įtaką žmogaus emocinei būklei. Todėl negailėkite mamai jauninančios procedūros, mylimajai ar sesei – atpalaiduojančio masažo. Grožio paslaugos gali pagerinti nuotaiką, sveikatą, emocinę būklę, nervų sistemą.

Grožio paslauga mamai

Mylimai mamai ar močiutei dovanokite sveikatinimosi arba jauninančią procedūrą. Tai gali būti pirties procedūros, kobido veido masažas, šildančios purvo ar molio vonios, kurios padeda gerinti sąnarių būklę. Be to, molio kaukės pašalina visus odos nešvarumus, riebalus, ištraukia kenksmingas medžiagas iš organizmo. Taip pat jis skatina kraujo apytaką, aprūpina ją deguonimi, puikiai lygina smulkias raukšleles, gaivina, balina, tonizuoja. Tad po tokios procedūros oda lieka išties praturtinta, švelni, atjaunėjusi.

Grožio dovana mylimajai

Žmonai, merginai, draugei, sesei įteikite atpalaiduojantį, tonizuojantį masažą, kūno šveitimą ar anticeliulitinę programą. Prieš renkant procedūrą atsižvelkite į tai, kokios jai labiausiai reikėtų. Jei pastebite, kad mergina dažnai nuliūdusi, susinervinusi ar tiesiog vaikšto be nuotaikos, dovanokite atpalaiduojantį masažą. Jei jai dažnai šalta, skundžiasi odos bėrimais, rinkitės šveitimą. Šveitiklis padeda pašalinti viršutinį odos sluoksnį ir paruošią odą geresniam po šveitimo naudojamų priemonių įsisavinimui. Pašalinus negyvąsias ląsteles, skatinamas efektyvesnis odos atsinaujinimo procesas. Oda tampa švelnesnė, minkštesnė ir paruošta tolimesnėms procedūroms. Na, o anticeliulitinę programą rekomenduojame dovanoti tik tokiu atveju, jei mergina pati yra apie tai užsiminusi, kalbėjusi. Kitu atveju galite likti nesuprastas.

Užsakymo Nr. 210222

Jūrinis kolagenas ir nauda

1 skaitytojų komentaras
Kornelija 2021 kovo 30d., 23:0888.118.173.162

Oo taip! Visiškai pritariu! Ypatingai moters dienos proga galima pasilepinti. Tik dar įtraukčiau ir soliariumų paslaugas, nes ir vitaminu D labai gerai prasiturtinti ir nuotaiką pasigerinti prieš vasarą :D Pati renkuosi čia https://www.pasiutuslape.lt/soliariumas , nes noriu vis kažką patogioje vietoje gera kaina rasti, kad dar nespėjus pasilepinti nuotaika nesubjurtų :D

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą