Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kaip namų darbo vietą paversti patogesne?

Publikuota: 2021 vasario 12 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Visus metus besitęsianti pandemija daugelio iš mūsų darbo vietas iš biurų perkėlė į namus. Tikėtina, kad per šį laikotarpį jau spėjote priprasti prie pasikeitusių sąlygų ir režimo, tačiau tikriausiai sutiksite, jog namų darbo vietą visuomet galima šiek tiek patobulinti.

Siūlome išbandyti kelias paprastas, tačiau efektyvias idėjas, kurios leis dirbti dar patogiau – pasitikrinkite, ar visas jas jau spėjote įgyvendinti.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Įsigykite antrą monitorių

Vis daugiau žmonių įsitikina, jog dirbant su dviem monitoriais, kelias skirtingas užduotis atlikti galima gerokai efektyviau – jei to dar neišbandėte, vertėtų apsvarstyti tokią idėją ir ant stalo paieškoti vietos antram monitoriui. Praktiškai prie kiekvieno bent šiek tiek naujesnio nešiojamo kompiuterio galima prijungti antrą monitorių. Tuomet viename iš jų galite bendrauti su kolegomis ar laikyti atidarytą elektroninį paštą, o kitame ekrane atlikti pagrindines darbo užduotis – netruksite įsitikinti, jog taip darbai klostosi kur kas sklandžiau.

Naudokite belaidę pelę ir klaviatūrą

Taip ne tik išvengsite papildomų laidų, bet ir sumažinsite riešų, kaklo ir nugaros apkrovą – tai ypač aktualu tuomet, jeigu naudojatės nešiojamuoju kompiuteriu ir visuomet dirbate šiek tiek susilenkę. Neretai rekomenduojama pirmenybę teikti mechaninėms klaviatūroms, su kuriomis patogiai dirbti galima net ir ilgą laiką, tačiau šiuo atveju daug svarbiau, kad bent jau įsigytumėte tokį modelį, kuris leis patogiai ištiesti rankas. Papildomas komfortas neabejotinai pridės ir produktyvumo – tuo galite net neabejoti.

Nusipirkite belaidį telefono pakrovėją

Patogu, kai dirbant telefonas yra netoliese, tačiau jei prie darbo stalo nėra laisvų elektros lizdų, tokio komforto tenka atsisakyti. Tokiais atvejais ypač praverčia belaidžio krovimo stotelės, kurių dėka savo išmaniuosius galime pakrauti bet kurioje patogioje vietoje. Toks sprendimas tinkamas ir tuomet, kai paprasčiausiai norisi išvengti papildomų laidų, kurie tikrai neprisideda prie tvarkingos aplinkos plėtojimo. Svarbiausia įsitikinti, kad Jūsų telefonas palaiko tokią funkciją ir įsigyti jam tinkantį pakrovėją.

Pasirūpinkite, kad netoliese būtų televizorius

Nors televizorius nekelia asociacijų su produktyviu darbu, jį galite naudoti kaip foną, ar, pavyzdžiui, per pertraukėles sekti svarbiausias naujienas. Televizorių taip pat galima pritaikyti ir kaip papildomą monitorių – jis itin pravers tais atvejais, kai, pavyzdžiui, lauks darbinė vaizdo konferencija. Tačiau didelė tikimybė, kad panašių pritaikymo būdų sugalvosite ir kur kas daugiau. Apie tai, kaip išsirinkti visus poreikius atitinkantį televizorių, plačiau skaitykite čia: https://pigu.lt/lt/g/koki-televizoriu-pasirinkti-lcd-led-ar-oled.

Nepamirškite vaizdo kameros

Jei palyginus neseniai svarstėte, kaip išsirinkti nešiojamą kompiuterį, tikėtina, kad kamerai ir mikrofonui skyrėte daugiau dėmesio, tačiau jeigu kompiuterinė įranga yra pakankamai sena, gali būti, jog šiomis detalėmis teks pasirūpinti papildomai. Ypač tuomet, jei dažnai tenka dalyvauti ar netgi organizuoti vaizdo konferencijas – tuomet tikrai norėsis gerokai aukštesnės kokybės. Modernios WEB kameros neabejotinai galės ją pasiūlyti, o Jūs vaizdo skambučius perkelsite į aukštesnį lygį – tai patiks ne tik Jums, bet ir dažniausiai su Jumis kalbantiems kolegoms ar verslo partneriams.

Investuokite į patogią kėdę

Taisyklingą laikyseną išlaikyti padedanti kėdė ne tik užtikrins komfortą darbo metu, bet ir padės išvengti bet kokių nemalonių skausmų, tad toks baldas Jūsų pirkinių sąraše turėtų būti vienas pirmųjų. Gera žinia ta, jog įsigiję kokybiškesnę kėdę, ją galėsite pritaikyti ir laisvalaikio veikloms. Pavyzdžiui, jei tie patys darbo nešiojami kompiuteriai žaidimams taip pat yra naudojami, sėdėdami patogiame balde galėsite pasiekti dar įspūdingesnes pergales. Plačią šių baldų įvairovę rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Pridėkite kelias jaukumą užtikrinančias detales

Sunku pasakyti, kiek dar laiko teks dirbti nuotoliniu būdu, tad pravartu pasirūpinti, kad tai daryti būtų jauku ir Jums patiems malonu. Šis aspektas labai priklauso nuo asmeninių Jūsų lūkesčių ir netgi skonio, tačiau verta pagalvoti apie tokias idėjas kaip žaliuojantys augalai, stalinės lempos, paveikslai ar kvapų difuzoriai. Dirbdami namuose, turite šansą patys formuoti savo darbo aplinką – įgyvendinkite tas idėjas, apie kurias pagalvodavote dirbdami ofise.

Pritaikę šias idėjas savo namams, džiaugsitės ir patogesne, ir produktyvesne darbo aplinka. Kartais užtenka vos kelių detalių, jog atmosfera taptų kur kas labiau įkvepianti darbui – tuo galėsite labai greit įsitikinti.

.

.

Užsakymo Nr. 210212

Rašyti komentarą