Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės vardą garsinantiems sportininkams – savivaldybės vadovų padėka ir piniginės premijos

Publikuota: 2020 gruodžio 22 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje, Sportas

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Aukštų sportinių laimėjimų pasiekė ir Šilutės vardą 2020 metais garsino 39 sportininkai, kuriuos treniravo ir varžyboms ruošė 8 treneriai. Jiems bus įteikti Šilutės rajono savivaldybės mero padėkos raštai ir Savivaldybės administracijos įsteigtos piniginės premijos.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Sporto klubas „Vilkyčių ASK“:

Rokas Jakubauskas – Lietuvos ralio kroso čempionatas – 2 vieta,
Arvydas Galinis – Lietuvos ralio kroso čempionatas – 3 vieta.
Treneris Kazimieras Gudžiūnas.

Šilutės stalo teniso sporto klubas „Varmas“:

Matas Vilkas – Lietuvos stalo teniso čempionatas – 3 vieta, Lietuvos stalo teniso rinktinės narys.
Treneris Jonas Piekautas.

Sunkioji atletika:

Erikas Saudargas – Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas – 2 vieta,
Osvaldas Mamčenkovas – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta,
Ramūnas Šteinys – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 2 vieta,
Donatas Anuškevičius – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta,
Manfredas Burzdžius – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta,
Austėja Minkevičiūtė – Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionatas – 2 vieta,
Treneriai: Liudas Čičirka, Laimis Lin-čin-chai.

Boksas:

Karina Seminauskaitė – Lietuvos jaunimo bokso čempionatas – 2 vieta,
Džiugas Liutkus – Lietuvos jaunimo bokso čempionatas – 1 vieta,
Rugilė Altaravičiūtė – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta,
Austėja Aučiūtė – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta,
Paulina Lazdauskaitė – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta,
Agnė Kilpienė – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta,
Renata Aleknaitė – Lietuvos bokso čempionatas – 3 vieta,
Iveta Lešinskytė – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta,
Vytautas Balsys – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta,
Marius Kontrimas – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta,
Edgaras Skurdelis – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta.
Treneris Vincas Murauskas.

Dziudo:

Ernestas Sagalec – Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionatas – 3 vieta,
Edvardas Sagelec – Lietuvos jaunimo dziudo čempionatas – 1 vieta.
Treneris Rimvydas Lukošius

Lengvoji atletika:

Osvaldas Guščius – Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas – 1 vieta,
Julija Baciūtė – Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas – 3 vieta.
Trenerė Lina Leikuvienė.

Šilutės rankų lenkimo sporto klubas „Pamarys“:

Orestas Šeputis – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta,
Rokas Dlugoborskis – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta,
Valteris Kupčikovas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta,
Solveiga Dulkytė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta,
Žydrūnas Pankauskas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta,
Paulina Mickutė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta,
Aurimas Šikšnius – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta,
Vilija Parnarauskienė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta,
Eglė Grišinaitė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta,
Rokas Agintas- Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta,
Leonardas Jucevičius – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta,
Tomas Agintas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta,
Eglė Vaitkutė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.
Treneris Aleksandras Pancerovas.

Krepšinis:

Šilutės Krapšinio komanda „Šilutė“ – Nacionalins Krepšinio lygos čempionatas – 3 vieta.

Šilutės aeroklubas:

Justinas Subačius – Lietuvos ultra lengvųjų orlaivių čempionatas – 1 vieta,
Arnas Malinauskas – Lietuvos ultra lengvųjų orlaivių čempionatas – 1 vieta.

www.silute.lt inf.

Rašyti komentarą