Aukštų sportinių laimėjimų pasiekė ir Šilutės vardą 2020 metais garsino 39 sportininkai, kuriuos treniravo ir varžyboms ruošė 8 treneriai. Jiems bus įteikti Šilutės rajono savivaldybės mero padėkos raštai ir Savivaldybės administracijos įsteigtos piniginės premijos.
Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas
Sporto klubas „Vilkyčių ASK“:
Rokas Jakubauskas – Lietuvos ralio kroso čempionatas – 2 vieta,
Arvydas Galinis – Lietuvos ralio kroso čempionatas – 3 vieta.
Treneris Kazimieras Gudžiūnas.
Šilutės stalo teniso sporto klubas „Varmas“:
Matas Vilkas – Lietuvos stalo teniso čempionatas – 3 vieta, Lietuvos stalo teniso rinktinės narys.
Treneris Jonas Piekautas.
Sunkioji atletika:
Erikas Saudargas – Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas – 2 vieta,
Osvaldas Mamčenkovas – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta,
Ramūnas Šteinys – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 2 vieta,
Donatas Anuškevičius – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta,
Manfredas Burzdžius – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta,
Austėja Minkevičiūtė – Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionatas – 2 vieta,
Treneriai: Liudas Čičirka, Laimis Lin-čin-chai.
Boksas:
Karina Seminauskaitė – Lietuvos jaunimo bokso čempionatas – 2 vieta,
Džiugas Liutkus – Lietuvos jaunimo bokso čempionatas – 1 vieta,
Rugilė Altaravičiūtė – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta,
Austėja Aučiūtė – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta,
Paulina Lazdauskaitė – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta,
Agnė Kilpienė – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta,
Renata Aleknaitė – Lietuvos bokso čempionatas – 3 vieta,
Iveta Lešinskytė – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta,
Vytautas Balsys – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta,
Marius Kontrimas – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta,
Edgaras Skurdelis – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta.
Treneris Vincas Murauskas.
Dziudo:
Ernestas Sagalec – Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionatas – 3 vieta,
Edvardas Sagelec – Lietuvos jaunimo dziudo čempionatas – 1 vieta.
Treneris Rimvydas Lukošius
Lengvoji atletika:
Osvaldas Guščius – Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas – 1 vieta,
Julija Baciūtė – Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas – 3 vieta.
Trenerė Lina Leikuvienė.
Šilutės rankų lenkimo sporto klubas „Pamarys“:
Orestas Šeputis – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta,
Rokas Dlugoborskis – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta,
Valteris Kupčikovas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta,
Solveiga Dulkytė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta,
Žydrūnas Pankauskas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta,
Paulina Mickutė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta,
Aurimas Šikšnius – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta,
Vilija Parnarauskienė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta,
Eglė Grišinaitė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta,
Rokas Agintas- Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta,
Leonardas Jucevičius – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta,
Tomas Agintas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta,
Eglė Vaitkutė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.
Treneris Aleksandras Pancerovas.
Krepšinis:
Šilutės Krapšinio komanda „Šilutė“ – Nacionalins Krepšinio lygos čempionatas – 3 vieta.
Šilutės aeroklubas:
Justinas Subačius – Lietuvos ultra lengvųjų orlaivių čempionatas – 1 vieta,
Arnas Malinauskas – Lietuvos ultra lengvųjų orlaivių čempionatas – 1 vieta.