Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės ligoninėje atnaujinamos planinės ambulatorinės paslaugos

Publikuota: 2020 lapkričio 20 Kategorija: Gyvenimas, Sveikata

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Nuo lapkričio 23 dienos Šilutės ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje atnaujinamos planinės ambulatorinės paslaugos.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Konsultacinės poliklinikos išankstinės registracijos telefonas (8 441) 61 040.
Išankstinė registracija pas gydytojus specialistus vykdoma ir internetu: http://ipr.silutesligonine.lt/.

Siekiant užkirsti kelią koronaviruso (COVID-19) plitimui, tiesioginės gydytojų specialistų konsultacijos teikiamos laikantis visų būtinų saugumo reikalavimų. Po kiekvieno paciento apsilankymo valomas ir dezinfekuojamas gydytojo kabinetas, visi jame esantys daiktai, įrenginiai, paviršiai.

Po konsultacijos patalpų vėdinimas ir dezinfekavimas gali užtrukti skirtingai – tai priklauso nuo konsultacijų ir atliekamų procedūrų, todėl pacientai konsultuojami kas 1 valandą. Tai gali sukelti nepatogumų, tačiau tokiu būdu siekiama sumažinti COVID-19 plitimo riziką gydymo įstaigoje ir apsaugoti tiek darbuotojus, tiek pacientus nuo šios ligos.

Pacientai pas specialistą pateks jiems paskirtu laiku, todėl pacientų prašoma į konsultaciją atvykti ne anksčiau nei 10 minučių iki paskirto konsultacijos laiko.

Pacientai į Konsultacinę polikliniką bus įleidžiami po vieną ir privalės dėvėti veido apsaugos priemones. Visi įstaigoje dirbantys darbuotojai taip pat dėvi asmens apsaugos priemones.
Prie įėjimo į Konsultacijų polikliniką pacientui bus pamatuota kūno temperatūra bei paprašyta laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – dezinfekuoti rankas, rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.

Karščiuojantys (37°C ir daugiau) ir turintys virusinės infekcijos simptomų pacientai į poliklinikos patalpas nebus įleidžiami. Pacientams bus nurodoma kreiptis nuotoliniu būdu į šeimos gydytoją dėl tolimesnių rekomendacijų.

Nuotolinės gydytojų specialistų konsultacijos teikiamos turintiems šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto elektroniniu būdu užpildytą siuntimą. Vaistai ir medicinos pagalbos priemonės, nedarbingumo pažymėjimai bus išrašomi nuotoliniu būdu.

www.silutesligonine.lt inf.

Rašyti komentarą