Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Policija: automobilyje paliktas turtas – lengvas grobis ilgapirščiams

Publikuota: 2020 spalio 29 Kategorija: Teisėtvarka

Policijos nuotr.Policijos nuotr.

Vagis vilioja matomoje vietoje palikti daiktai, kuriuos lengva pasisavinti. Bet kartais nutinka ir kurioziškų situacijų.

Vakar, spalio 28 d., apie 22.19 val. buvo gautas pranešimas, kad Tauragės r., Joniškės k., paliktuose automobiliuose kažkas juda. Iki atvykstant pareigūnams automobilio savininkas, gim. 1969 m., jau buvo sulaikęs du jaunuolius.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Tikslinant aplinkybes paaiškėjo, kad vaikinai iš automobilių nieko nepavogė, jų neapgadino, tiesiog sušalę lauke nusprendė pasišildyti viduje, kadangi automobiliai nebuvo užrakinti, patekti vidun nebuvo sudėtinga. Vaikinams buvo gera pamoka, kad landžiojant po svetimą turtą prisišauki bėdą.

Policijos pareigūnai kasmet rengia prevencines priemones, susijusias su vagystėmis iš automobilių, teikia gyventojams informaciją, kaip apsaugoti be priežiūros paliekamas transporto priemones ir jose esančius vertingus daiktus. Priemonių metu aktyviai dalyvauja ir policijos rėmėjai, kurie taip pat diskutuoja su vairuotojais, palieka atmintines, siekiant didesnio suvokimo apie galimas pasekmes ir kaip jų išvengti.

Atminkite, kad palikti daiktai tarsi medus, kuris traukia ilgapirščius. Saugokite savo turtą.

Tauragės AVPK inf.

Rašyti komentarą