Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

15min.lt: kelyje į Rusnę – mikroautobuso smūgis į medį

Publikuota: 2020 spalio 19 Kategorija: Avarijos, Teisėtvarka

15min.lt nuotr.15min.lt nuotr.

Pirmadienio pavakarę kelyje iš Šilutės į Rusnę eismo įvykis pareikalavo vairuotojo gyvybės.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Pranešimas apie eismo nelaimę Šilutės pakraštyje buvo gautas po 16 val. Padariniai iškart atrodė siaubingai, tad į įvykio vietą skubėjo visos specialiosios tarnybos.

Ugniagesiams gelbėtojams teko iš metalo nuolaužų išvaduoti prispaustą vairuotoją. Krovininiu mikroautobusu „Renault Trafic“ jis skubėjo vienas. Greitoji pagalba jau buvo bejėgė – medikai tik konstatavo vyro mirtį.

Eismo nelaimės aplinkybės dar tik pradedamos tirti, tačiau esmė aiški jau dabar. Juolab atsirado liudininkų, mačiusių siaubingą „Renault“ smūgį į medį.

Teigiama, kad mikroautobusas su niekuo nesusidūrė, jokios avarinės situacijos prieš pat nelaimę taip pat nebuvo. Pasak liudininkų, maždaug už kilometro nuo Šilutės esančioje vietoje vairuotojas važiavo ganėtinai greitai, galbūt apie 100 km/val. greičiu. Staiga transporto priemonė nukėlė nuo važiuojamosios dalies ir rėžėsi į pakelės medį.

Svarstoma, kad aukštos konstrukcijos mikroautobusą galėjo sumėtyti vėjo gūsis. Neatmetama, kol nepatikrinta, ir kita versija – kad skubėjusio vairuotojo dėmesį nuo kelio kažkas atitraukė, pavyzdžiui, žvilgsnis į mobiliojo telefono ekraną.

15min.lt inf.

Rašyti komentarą