Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Svarbiausi kasdienio stiliaus patarimai vyrams

Publikuota: 2020 spalio 14 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Nors atrodo, kad kasdienybėje ir leisdami laisvalaikį galime atrodyti praktiškai bet kaip, iš tiesų kiekvienas bent šiek tiek savo įvaizdžiu besirūpinantis vyras net ir tokiose situacijose kruopščiai apgalvoja savo garderobą. Žinoma, pasirinkimai tuomet nėra tokie apribojantys, kaip, pavyzdžiui, darbo aplinkoje, tačiau būtent pasirinkimo gausa neretai sukelia dar daugiau klausimų.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Jei formuojant savo įvaizdį norisi išvengti bet kokių dilemų, siūlome vadovautis šiais paprastais, tačiau efektyviais patarimais.

Nustokite atrodyti kaip berniukai

Daugelis vyrų, formuodami savo laisvalaikio garderobą, daro vieną ir tą pačią klaidą – užuot stengęsi atrodyti brandžiai, jie bando suformuoti jaunatvišką įvaizdį. Taip padaryti tikrai įmanoma, tačiau jei bent šiek tiek persistengsite, atrodysite kaip paauglys – jei toks nesate, tokio stiliaus tikriausiai norėsis išvengti. Tokioje situacijoje koją dažniausiai pakiša įvairiais piešiniais dekoruoti marškinėliai, kurie niekaip nesisieja su brandžiu įvaizdžiu. Tai tikrai nereiškia, kad bet kokių raštų turėtumėte atsisakyti, tačiau jeigu pasirinksite kiek solidesnes jų formas, bendras įvaizdis taip pat taps kur kas subtilesnis.

Atkreipkite dėmesį į tinkamumą

Nors gali pasirodyti, jog rūbų rinkimasis pagal figūrą yra labai moteriškas reikalas, norint atrodyti nepriekaištingai, tai turėtų būti aktualu ir vyrams. Be jokios abejonės, pirmiausia reikėtų rinktis būtent savo dydžio rūbus, o po to galima pagalvoti ir apie tai, kaip užmaskuoti tam tikrus trūkumus. Tikriausiai puikiai žinote, kokio tipo drabužiai Jums tinka labiausiai ir su kuriais iš jų jaučiatės geriausiai – jei apsipirkinėjate internetu, šiuo klausimu verčiau pernelyg neeksperimentuokite.

Iš anksto apgalvokite derinius

Galite juos vadinti „uniformomis“ – nors šis žodis daugeliui siejasi su laisvės suvaržymu, tie, kurie nori susiruošti kuo greičiau, iš tiesų turėtų pasinaudoti šiuo patarimu. Geriausia, jei iš anksto pagalvosite, kuriuos drabužius su kuriais ketinate derinti – tai reikėtų turėti omenyje ir renkantis naują garderobą. Tiesa, šis patarimas veikia ne tik tuomet, kai kalbame apie klasikinį įvaizdį. Patogūs džinsai, sportbačiai, marškinėliai ir odinė striukė yra vienas populiariausių derinių, kurį tikrai galėsite pritaikyti ir laisvalaikiui.

Žinokite tendencijas, tačiau aklai jomis nesivadovaukite

Tikriausiai sutiksite, jog įvairias vyraujančias madas geriausia atskleisti būtent kasdieniame, visiškai neįpareigojančiame įvaizdyje. Visgi su madingais rūbais reikėtų elgtis itin atsakingai – priešingu atveju netruksite pastebėti, kaip spintos lentynos užsipildo drabužiais, kuriuos sunkiai sekasi pritaikyti praktiškai. Jei visgi norisi atrodyti šiuolaikiškai, geriausia savo aprangoje panaudoti vieną madingą elementą – tai gali būti tiek spalva, tiek ir konkretus rūbų modelis.

Kitaip tariant, visas vyraujančias madas reikėtų pritaikyti būtent savo stiliui ir kritiškai įvertinti, ar naujuosius rūbus tikrai pritaikysite prie kitų savo garderobo detalių. Visgi ne visos mados yra šokiruojančios ir įnoringos – vyrų tarpe labai dažnai labai madingi būna ir megztiniai, kurie maloniai stebina savo universalumu. Plačią jų įvairovę siūlo Pigu.lt el. parduotuvė – apžiūrėkite ją čia: https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-galanterija/vyriski-drabuziai/vyriski-megztiniai.

Pakankamai dėmesio skirkite avalynei

Klystate, jei manote, kad vyriški batai dažniausiai lieka nepastebėti – visi (o ypač moterys) tikrai atkreipia dėmesį į šią Jūsų stiliaus detalę. Tad pirmiausia neabejotinai reikėtų pasirūpinti, kad jie būtų švarūs ir puikios prekinės būklės, o po to galima pagalvoti ir apie atitinkamus modelius.

Laisvalaikiu kone populiariausia yra avėti įvairių spalvų sportbačius, tačiau jei norite kiek solidesnio įvaizdžio, iškeiskite juos į rudus odinius batus – nustebsite, kiek daug komplimentų sulauksite dėl tokio savo pasirinkimo.

Nepamirškite aksesuarų

Tai – labai paprastas, tačiau tuo pačiu ir efektyvus būdas savo įvaizdžiui suteikti kur kas daugiau gyvybingumo ir išskirtinumo. Ypač tuomet, jei nusprendėte plėtoti kiek brandesnį įvaizdį. Dažniausiai rekomenduojama papuošti riešą – su stilinga apyranke ar prašmatniu laikrodžiu išvengsite bet kokių asociacijas su nuoboduliu keliančių epitetų. Tačiau tai tikrai nereiškia, jog ties šiais aksesuarais turėtumėte sustoti – jei mėgstate atrodyti originaliai ir nestokojate charizmos, tai geriausia pabrėžti būtent leidžiant laisvalaikį.

Įsiminę visus šiuos aktualiausius aspektus, daug paprasčiau galėsite suformuoti kasdienį įvaizdį, kuris leis atrodyti žavingai, tačiau tuo pačiu padės atskleisti save. Būtent individualaus stiliaus formavimui turėtumėte skirti daugiausiai dėmesio – net ir tuomet, jei dėl to turėsite sulaužyti kelias taisykles.

Užsakymo Nr. 201014/1

Rašyti komentarą