Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Nemiegantys miestai. Šilutė

Publikuota: 2020 rugsėjo 22 Kategorija: Renginiai

Ne-miegantys miestai – tai projektas įvairiausiais renginiais, dirbtuvėmis bei miestelėnų iniciatyvomis žadinantis net 5 Lietuvos miestus, vienas iš jų – Šilutė!

Spalio 2 d. jis atgabens veiklas, kuriose kiekvienas turės galimybę atrasti, sužinoti ar susikurti kažką įdomaus. Atmerk akis kultūrai tavo mieste!

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Renginio veiklos vyks Šeimos skvere (Lietuvininkų g. 32), esant blogam orui renginys bus perkeltas į Šilutės meno mokyklos erdves (Lietuvininkų g. 38)

Renginys nemokamas, tačiau į dalį veiklų ir užsiėmimų būtina registruotis iš anksto.

Pasivaikščiojimai

16.00 val. ir 18.00 val. – ekskursija po Šilutę. Ekskursijos metu išgirsite įdomiausias vietos istorijas ir iš naujo atrasite savą miestą!

Ekskursijos nemokamos, tačiau prašoma registruotis čia.

Dirbtuvėlių erdvė

16.00-20.00 val.
- EKO dirbtuvėlės – nebenaudojamas pakuotes paverskime smagiais suvenyrais savo namams.
- Miesto sodai – išmokite autentiškos sodų pynimo tradicijos naudojant netikėtas priemones.
- Atvirukų dirbtuvės – spalvotos grafikos dirbtuvės pakvies ryškiausiais ne-miegančių miestų simboliais išmarginti atvirukus ar knygų skirtukus.

Miestiečių iniciatyvos

- Šilutiškius kviečiame dalintis knygomis. Išmainykite perskaitytą knygą į naują nuotykių romaną, meilės dramą ar dėmesį kaustantį detektyvą! Čia jūsų lauks knygų mainų lentyna.
- Kaimynės pyragas visada skanesnis. Pyraginių iniciatyva ragina išdrįsti pavaišinti kaimynus savo firminiu pyragu ar sausainiais. Arbata pasirūpins ETNO žolelių arbatos meistrai.
- Kambarinių augalų stotelė. Tetos padovanotas papartis nebedžiugina? Galite pasidalinti mylimo kaktuso atžalomis? O galbūt dairotės pirmojo augalo savo namams? Augalų mylėtojus kviečiame į „Ne-miegančių miestų“ kambarinių augalų stotelę, kurioje bus galima mainytis daigais ar tiesiog pabendrauti apie kambarinių gėlių puoselėjimą.

Meninė programa

16.00 val. – studijos „Meno alchemija“ aktorinė edukacija.
Aktoriniai žaidimai po atviru dangumi patiks visiems lankantiems, lankiusiems ar dar tik besiruošiantiems lankyti teatro būrelius. 9-12 klasių moksleiviams skirtas užsiėmimas įtrauks į magišką teatro pasaulį. Profesionalių aktorių sukurti aktorinio meistriškumo pratimai puikiai tiks smagiam laiko praleidimui su draugais.
Vietų skaičius ribotas. Į užsiėmimą registruotis čia.

17.00 val. - „Stalo teatro“ spektaklis šeimoms „Peliukas gitaroje arba kas čia bosas?“
Tai muzikinis spektaklis visai šeimai, kuriame vaidina Sibiro lėlių meistro – Vladimiro Zacharovo ypatingos plastikos lėlė – Peliukas. Nuotaikingas spektaklis apie didelius mažo peliuko nuotykius žmonių pasaulyje.
Režisierė, dailininkė, aktorė – Saulė Degutytė.
Kompozitorė – Snieguolė Dikčiūtė.
Muziką atlieka – Gediminas Žilys.
Trukmė – 40 min.
Šeimai ir vaikams nuo 3 m.

18.00 val. – koncertas „Ne-miegančio miesto džiazas“.
Koncertą dovanos Remigijus Rančys – multiinstrumentalistas, džiazo atlikėjas grojantis saksofonais, melodionu, perkusija, fleitomis. Universalaus muziko stilius grįstas gyvenimiška patirtimi ir įspūdžiais, patirtais kelionėse po platųjį pasaulį. Muzikinio-edukacinio pasirodymo metu Egidijus supažindins su įvairiais muzikiniais instrumentais ir pakvies įsilieti į nuostabią džiazo muziką.
Koncerto trukmė – 60 min.

19.00 val. – Miestiečių proto mankšta „Ne-miegantys miestai“.
Rytais mankštinkime kūną, o vakarais – protą! Ar gerai pažįstate Šilutę? O kitus Lietuvos miestus? Čiupkite į parankę draugus, kaimynus ar giminaičius, suburkite komandą ir išbandykite jėgas ne-miegančių miestų proto mankštoje. Nugalėtojų laukia smagūs prizai.
Komandą gali sudaryti ne daugiau kaip 6 asmenys. Komandas registruokite čia.

20.00 val. Karolio Kaupinio filmo „Nova Lituania“ peržiūra.
1938 metai. Tarpukario Kaunas. Lietuvai švenčiant nepriklausomybės dvidešimtmetį, Europos horizonte kibirkščiuoja neišvengiamo karo grėsmė. Dėl naujos valstybės ateities nerimaujantis geografijos profesorius Feliksas Gruodis sugalvoja beprotišką planą. Jis pasiūlo Vyriausybei Afrikos žemyne sukurti atsarginę Lietuvą. Kaip jam seksis įgyvendinti šią nepaprastą idėją?
Trukmė – 1 val. 36 min.
Amžiaus cenzas – N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Renginio metu prašoma dėvėti kvėpavimo takus gaubiančią kaukę, laikytis saugaus atstumo nuo kitų renginio dalyvių, saugoti save bei šalia esančius.

www.silutekpc.lt inf.

Rašyti komentarą